Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie wiem kompletnie, jak się zmotywować do tego by przysiąść do tych lektur z gwiazdką.

Zapewne zdałbym ten polski w pierwszym terminie, a poszło tylko na 24%. Jestem na siebie wkurzony.

Najgorzej, że matematyka podst. na 42%, angielski podstawa na 98%, tylko ten polski, który całą edukację się ciągnie jak smród.

Może znacie jakieś uniwersalne filmy lub inne teksty, które łatwo wejdą do głowy i którymi można się podeprzeć przy wielu argumentach, zwłaszcza, że jeden temat na maturze pozwała ma odwołanie do jakiekolwiek tekstu kultury?

Do poprawy 20 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#matura #licbaza #techbaza
  • 2
@JaTuTylkoNaMoment: Siema, napiszę z doświadczenia, napisałem ostatnią maturę na 81% (centyl 97) nie czytając żadnej lektury, jechałem wyłącznie na streszczeniach szczegółowych. Na maturze wymagają znajomości tylko 4 lektur, więc obejrzałem te streszczenia po 3-4 razy każde (może się wydawać sporo ale to zajmie maks 4 godziny, co jest na spokojnie do ogarnięcia). Dodam że wybrałem temat z Lalką, więc 2 z 3 argumentów było odnośnie lektury, której nie czytałem. Trzeci argument