Wpis z mikrobloga

Witam witam . Znow zdarzył sie taki zbieg okoliczności, ze dalej przebywam w aucie naprzeciwko miejsca zamieszkania uszatego dwuleworekowca. I znow go widze jest godzina 03:03 a uszatek z reklamowka z biedronki opuscil miejsce zamieszkania. Jestem czlowiekiem ktory z natury lubi sie rozwijac i jestem ciekawski swiata. Jade wiec za nim uwaznie go obserwując. Mateusz poszedl i po drodze grzebie w kazdym smietniku wyjmuje z nich zgniecione puszki po coli, puste paczki po papierosach. W pewnym momencie wyciaga niedojedzonego hot doga i wtedy dostrzeglem usmiech na jego buzi wypowiedzial jakies slowa w stylu
Mmmmmm mmmmmmojjjjto.
Nie wierze po prostu nie wierze odjelo mi mowe. Popularny youtuber a w srodku nocy zrywa sie z lozka zeby hot dogi dojadac?? Otworzyłem okno i mowie do niego
- Mateusz dlaczego grzebiesz w koszu
' khy yyyyt wpad.. wpadlo.. ja tu pracuje ja jestem odpowiedzialny za kosze
Po tej wypowiedzi dostrzeglem pokazna psia kupe okolo metr od Mateusza
- Mateuszu tam lezy gowno wez je w reke i sprzatnij
- yyyyy ale jak
- Musisz uzyc rak chlopcze. Do wyboru lewa badz prawa
- ale ja mam dwie lewe rece ni umiem benc
- Dobrze chlopcze uzyj wiec zebow.
Uszatek ucieszyl sie wiec z wielka wprawa gowno ktore szpecilo krajobraz zniknelo z powierzchni.
- Bardzo dobrze jednak cos potrafisz.
Po calej sytuacji powiedzialem mu ze musze juz #!$%@?. Wrocilem do auta pod jego dom spac dalej.
Nagle uslyszalem kroki dostrzeglem uszatka ktory wchodzil do domu. Po paru minutach usłyszałem glos starszej kobiety troche byl zachryniety ale udalo mi sie zrozumieć
- ty bezrobotny alkoholiku u mnie mieszkasz i gowno smiesz tu przynosic??
Po wszystkim uslyszalem glos uderzenia mokra sciera..

Nie wiem co o tym myslec moi drodzy. Jestem w szoku. Dorosly facet a takie rzeczy robi po nocy...

#bonzo
  • 4