Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 33
534 840 + 64 = 534 904

Małżonka moja odmówiła tras dłuższych niż 40km. Wybrałem się zatem sam pozbierać kwadraty, które wymagają zjeżdżania z głownej trasy. W planie była tylko wycieczka do Goliszowca i z powrotem, ale że było przyjemnie, pochmurnie i chłodno, stwiedziłem, że zaliczę jeszcze Sochy. W końcu to też zadupie. Potem stwierdziłem, ze może jeszcze lotnisko w Turbi. A skoro już tam byłem to postanowiłem nie wracać po swoich śladach... I jebs, jest ponad 60km. Ale dzięki temu planowana z żoną wycieczka do Radomyśla i z powrotem będzie połowę krótsza. :)

Za to gacie z wkładką okazały się rozczarowaniem miesiąca. Tam gdzie jest wkładka, ma się uczucie siedzenia dupą na chmurce. Za to dokładnie w miejscu, w którym zawsze mam otarcia, wkładka się kończy i jest szew. Efekt taki, że po 40km boli tak jak ostatnio po 120km :( Dobrze, że te gacie kosztowały całe 5,50zł, więc nie szkoda. Zobaczymy jak sprawdzą się drugie. Wydają się mieć nieco większą wkładkę. Może będą lepsze.

Explorer Tiles: 346 (+31)
Max cluster: 151 123 (+28)
Max square: 11 x 11 (+1)

https://statshunters.com/share/4593cf570abe

#rowerowyrownik #kwadraty #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz Kompulik - 534 840 + 64 = 534 904

Małżonka moja odmówiła tras dłuższych niż 40km. Wy...
źródło: comment_1628271067E3DL1kIZeSm0yLDBK0qcen.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@faxepl: @AbaddonLincoln: oczywiście, walnąłem się. Dopisałem nowe 151, a zapomniałem starego 123 usunąć :/

A gacie trafiłem nowe, z metką w ciuchlandzie akurat w dzień -50% czy tam -70%, więc już całkiem prawie darmo rozdawali :p
@Kompulik: swoją drogą, teraz mi się przypomniało, że pisałeś posty z postępami prac i one nadal są, ale w pewnym momencie przestały mi się pokazywać. Nie mamy pańskiej kurtki i co nam Pan zrobi?
@krabat: Ja nie wiem, ja się nie znam. Zwykle piszę w poniedziałki i jeśli Ci się nie pokazują, to jedyne co mogę zaproponować, to zaglądanie do zakładki społeczność co wtorek. YT widać nie lubi jak ktoś publikuje raz na pół roku :P