Wpis z mikrobloga

Byłem ciekaw ile można mniej więcej wykręcić max zdrowia w d2 samemu na single. Oto odpowiedź.

Inv: 9x Shape Shift skiller +40life (tak, wiem że są 45), anni, torch, 10x20 life sc
Dracule, arachnid, raven, bulkathos, mara, ribcracker, goblin, jalala, enigma, cta 6 bo spiryt
skille: max oak, likantropia, (nie)dzwiedz, fireclaw + troche synergii.
staty: wsio w vit.
Aaa no i najemnik ma 9,2k hp.

Zdaje sobie sprawę z tego, że pewnie można więcej manipulując sprzętem, ale to tak for fun, tak by jeszcze postać nadawała się do gry na hellu ;] wiedza bezużyteczna ;]
#diablo2
źródło: comment_1628369131dCLxTIYz90I3ju4Ak6heWH.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@99942Apophis: lub, sciagnalem kiedys build "uber barba" ten #!$%@? biegal z 2 mieczami 2h oczywiscie pod szal, biegal tak szybko, ze ciezko bylo ogarnac, podwojne uderzenie zabieralo -1many, a na Lilith sie leczyl z kradziezy zycia xD
@slavoy: Ta postać stworzona jest w hero editorze, oczywiście, że na potrzeby testu nie będę grindował postaci do 99 i szukał itemów, akurat moja lamerska hg sorc ma anni i torcha :) - zdobyte secondem paldkiem, do infi brakuje mi jednego gula z tego co pamiętam, ale na razie nie mam serca nią grać, po jakiś 7000 LK runów wciąż nie mam infi i trochę mnie to zniechęciło. Poza tym, w
źródło: comment_1628410396XoVXrM7mcbHjrHq3n1K2UU.jpg
@99942Apophis: Max hp, które komuś się chciało w ogóle wyciągać na druidzie co widziałem to ~32k. Parę trików, żeby to osiągnąć trzeba było wykonać, np. podmiana skillerów, przedmioty z +all skill do rzucenia bo, potem switch na +hp, kapliczka itd. I skillerów docelowo nie miał w ogóle w ekwipunku tylko same sc 20hp.

do infi brakuje mi jednego gula

To jedziesz kuźnie na multi i masz w godzinę gula prawie pewnego,
@99942Apophis: Ja tam wolę na krowy latać jak mam wymiatacza, albo soule w a4/a5 na tronie i przed (najlepiej wszystko w jednej grze). Jak sobie popatrzysz w statystyki, to wszystkie te latające duchy mają największe szanse na rzucenie run. Tak się dorobiłem wielu fajnych runek na prywatnym serwerze. A skrzynki możesz otwierać przy okazji. Granie samego lk to męczarnia.