Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych co do akcji ze srajfonem; o tym jak córka przyszła zapłakana, bo koleżanki się z niej śmiały bo nie ma iPhonea?
Postanowiłem nie interweniować u rodziców tych dzieciaków, tylko wytłumaczyłem córce, że zachowanie jej koleżanek jest niewłaściwe i aby się nie przejmowała, a z nimi nie zadawała. Wolałem nie interweniować bo znając życie, zaraz dzieciaki by jeszcze bardziej zaczęły stygmatyzować moja córkę.
Ale... moja druga połówka była na pazurach (u kosmetyczki), i jak się domyślacie wspomniała o zajściu... Wieść błyskawicznie dotarła do matki jednej z dziewczynek.
Rano, jeszcze w piżamach, otwieram drzwi a tam stoi kobieta z córką. Więc ta dziewczynka przyszła z bombonierą przeprosić moją córkę za swoje zachowanie. Trudno mi oceniać czy to było bardzo szczere, ale robiło takie wrażenie.
Jako, że ja do pracy, to teraz żona siedzi z kobietą przy kawie, a dzieciaki gdzieś wywiało do zabawy.

Bardzo miły początek dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcie płaczącego dziecka poglądowe.
Pobierz m.....s - Wołam zainteresowanych co do akcji ze srajfonem; o tym jak córka przyszła z...
źródło: comment_1628580573NsXhhcBWgdx4Wm5JBYmDt4.jpg
  • 165
jak kogoś w 2021 nie stać na iPhona to jest biedakiem robakiem i nie powinien mieć dzieci. Lepiej kupić jedno japko z 2k, które starczy na 4-5 lat niż co roku wymieniać chinola za 1k.


@SknerusMcTracz: XDDDDD mam chinola, którego kupiłem za 700 i właśnie dobija mu 4 rok. Chodzi tak, jak na początku, bateria trzyma tak samo, spełnia moje potrzeby :D japko... XDDDDD
Lepiej kupić jedno japko z 2k, które starczy na 4-5 lat


@SknerusMcTracz: Szczególnie dziecku, które albo telefon zgubi albo rozwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale fakt, ajfony są solidne i jakbym miał kupić dziecku telefon to pewnie wziąłbym jakąś 7, która nadal zajebiście działa za te 7 stówek i bym się nie przejmował.
@miedzywymiarowy_szympans: 1. Dziewczynusia nauczyła się, że starzy za nią wszystko załatwią - nawet tak nic nie znaczące pierdoły, jak to kto ma jaki telefon. 2. Inne dzieci nauczyły się, że Twoja córka to konfident. Ad 1. Jak rodziców zabraknie, to czeka ją mocny kontakt z rzeczywistością (chyba, że jesteście w wuj bogaci, a ona jest ustawiona). Ad 2. Prędzej czy później trafi w środowisko, które konfidentami się brzydzi i szybko odczuje
jak kogoś w 2021 nie stać na iPhona to jest biedakiem robakiem i nie powinien mieć dzieci. Lepiej kupić jedno japko z 2k, które starczy na 4-5 lat niż co roku wymieniać chinola za 1k.


@SknerusMcTracz: mój xiaomi mi note 2 płacze teraz przez ciebie, bo jeszcze go nie wyrzuciłem, a był tańszy, niż 1k ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wysłano z Xiaomi Mi Note 2 ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@SknerusMcTracz: Nie masz pojęcia o czym mówisz. Aktualnie telefony stoją od lat w miejscu. Gdy się nie gra w gierki to telefon sprzed 4 lat za 800zł będzie działał tak samo jak nowy za 800. Postęp po za większym ekranem praktycznie zanikł w tym segmencie. I zapewniam cię że telefon na czystym androidzie sprzed 4 lat będzie działał dużo szybciej niż iPhone 4 letni.