Wpis z mikrobloga

Mam propozycję, żeby na chwilę zakopać topór wojenny i umówić się, że każdy poseł opozycji, który zagłosuje dziś za "lex TVN" bądź wstrzyma się od głosu, już na zawsze będzie na Wykopie spalony. Bo to będzie ewidentnym i niepodważalnym dowodem, że poszedł do polityki tylko dla stołków i pieniędzy. Merytorycznie uzasadnić poparcia dla tej ustawy się nie da, karakan pieprzy już kompletne bzdury o jakichś kartelach narkotykowych.
Na razie dochodzą do nas słuchy, że którychś posłów opozycji udało się Kaczyńskiemu przekupić. Nie wiemy, o których posłów chodzi. Są tylko plotki i spekulacje co do różnych partii. Wszystko okaże się przy głosowaniu. Macie jaja i wierzycie w uczciwość posłów swojej partii? To umówmy się w ciemno, że nie podniesienie ręki przeciw tej ustawie będzie gwoździem do politycznej trumny.

#polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja #lewica #platformaobywatelska #psl #holownia #tvn24
Pobierz
źródło: comment_1628664120v1DeISZOpISXwiJ4MdR59y.jpg

Każdy poseł, który nie zagłosuje dziś PRZECIW "Lex TVN", powinien być politycznie spalony

  • Jestem wyborcą KO i się zgadzam 46.5% (178)
  • Jestem wyborcą KO i się nie zgadzam 0.3% (1)
  • Jestem wyborcą Lewicy i się zgadzam 9.4% (36)
  • Jestem wyborcą Lewicy i się nie zgadzam 1.3% (5)
  • Jestem wyborcą Konfederacji i się zgadzam 19.6% (75)
  • Jestem wyborcą Konfederacji i się nie zgadzam 5.5% (21)
  • Jestem wyborcą PSL i się zgadzam 1.0% (4)
  • Jestem wyborcą PSL i się nie zgadzam 0.5% (2)
  • Jestem wyborcą Hołowni i się zgadzam 14.4% (55)
  • Jestem wyborcą Hołowni i się nie zgadzam 1.6% (6)

Oddanych głosów: 383

  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewoprawo: dziwna ankieta w sumie, bo od kilku lat głosowałem na konfederację, ale po tym co odwalają od ostatnich wyborów na pewno już na nich nigdy nie zagłosuję. Więc jestem i nie jestem wyborcą konfederosji zarazem... ¯\_(ツ)_/¯
@lewoprawo:
Nie jestem wyborcą żadnej z wymienionych w ankiecie partii, i uważam że praktycznie wszystkie partie zasiadające w sejmowych ławach zagłosowały już chociaż raz za jakąś ustawą która kompletnie ich skreśla w moich oczach. Wciąż naiwnie liczę że pojawi się do wyborów jakaś sensowna wolnościowa partia, bo to co obecnie mamy w sejmie to jest zwykłe warcholstwo, a nie politycy.
@lewoprawo

Mam propozycję, żeby na chwilę zakopać topór wojenny i umówić się, że każdy poseł opozycji

A dlaczego teraz, a nie od początku kadencji?

Bo wtedy większość lewackich posłów byłoby już spalonych xD xD xD
tylko twoje poglądy są słuszne, a inni to podludzie? Czyżbyś, zamordysto, jeszcze za stosami tęsknił?


@Nieszkodnik: XD ?

Przecież ja nikomu nie narzucam swoich poglądów. Gdybyś nie rozumiał sensu ankiet, to jest on właśnie taki, żeby zapytać innych o ich opinie. Jeśli się ze mną nie zgadzasz, to masz aż 5 różnych opcji do wyboru.