Wpis z mikrobloga

Dziś mi się śniło, że wraz z mym ukochanym podróżujemy między lokacjami/wymiarami na dwa różne sposoby. Pierwszy to była rejestracja na dziwnej stronie internetowej na specjalnym urządzeniu - taki komputer ale podłączony do lasu. Po zalogowaniu przenosiło nas w dowolne miejsce w którym mogliśmy spędzać czas i podziwiać krajobrazy. Niestety, któregoś razu coś stało się z moimi danymi logowania i nie mogłam wrócić. Wtedy ktoś/ coś pokazał nam pigułki które działały na organizm jak mdma ale przenosiły do innego wymiaru. Okazało się, że są ludzie którzy znają działanie i potrafią podróżować w ten sposób. Zaczęliśmy spędzać tak czas, raz trafiliśmy na imprezę która była mocno w stylu amerykańskim, w jakiejś willi z puchatymi dywanami w zielonej dżungli z ogromnymi liśćmi. Okazało się, że inni podróżnicy bawią się życiem ludzi z innych wymiarów - gwałcą ich, wpływają na ich linie życia przez powodowanie ,,wypadków.” Nie za bardzo nam się spodobało więc chcieliśmy wracać ale okazało się, że pigułka którą przyjął mój kochany była za mała, a my za długo byliśmy w innym wymiarze - zaczął znikać. Ludzie zaczęli mu podpinać do skarpetek jakieś małe urządzenia które miały utrzymać go w tym świecie. Był też problem rosnącej tolerancji na pigułki-im częściej je się przyjmowało, tym więcej trzeba było brać, żeby podróż i utrzymanie się udało.

Pobierz KleKotka - Dziś mi się śniło, że wraz z mym ukochanym podróżujemy między lokacjami/wy...
źródło: comment_1629013139o0qObOkKyEDydmYNqvutl4.jpg
  • 1