Wpis z mikrobloga

Znalazlem porownanie programow lojalnoscjowych 3 stacji paliw.
Wrzucam, moze sie Mirkom przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ILE PUNKTOW DOSTAJEMY ZA ZATANKOWANY LITR PALIWA STD
- Orlen 1L=4pkt
- Shell 1L=1pkt (tankujac vpower na promce we wtorek lub czwartek jest 2pkt/L)
- Bp 1L=1.5pkt

ILE LITROW PALIWA KOSZTUJE HOTDOG STD I MALA KAWA
- Orlen 990pkt = 248 L
- Shell 190pkt = 190 L paliwa std lub 95 L vpower tankowanego w czwartek.
- Bp 500pkt = 334 L

#samochody #motoryzacja #paliwo #promocje
Pobierz k.....r - Znalazlem porownanie programow lojalnoscjowych 3 stacji paliw. 
Wrzucam, mo...
źródło: comment_1629023518LluOi8TOsCOKUJ0X8hwmcq.jpg
  • 72
@bury256: Kieras jednej ze stacji here. Z Lotosu wyszłoby równo 200l.

@Izanagi013: @shuukre: To są polskie robale i nawet #!$%@? w te dane bo możesz podać cudze. Ja nie rozumiem, że gdyby nie kupować nic poza paliwem na tych stacjach to żeby dostać bon paliwowy za 50zł, musisz zatankować za około 9000zł xD

Co za polskie zwierzęta zbierają te gówno-punkty to wstyd mi za kimś takim stać w kolejkach.
ale ile go hurtowo musisz kupic? Nie ma w marketach za 5zl. Po prostu nie ma. W biedrze kiedyś najtaniej widziałem za 10 i to kolorowy płyn który niszczy pompkę


@KobertRubica: Nie mieszkam na stałe w Polsce, ale akurat teraz byłem na urlopie w Polsce i w Arhelanie baniak 5L płynu letniego był za 3,99 zł na stacji auchan przy dystrybutorze za 4,99 (Podlasie)
@kapitan_knur: Dzięki! Nie wiedziałem.

We czwartek lecę po kartę do Shell i co 2 miechy mam hot doga.
Ostatnio wolę tankować na lokalnej stacji typu Pieprzyk, Markowski albo Shell byle nie Orlen. Tak paliwa te same, ale detaliczna marża nie.
@coo84: czyli 36 litrów na jednej stacji to nie 36l na drugiej?

nie, chodzi o to ze (liczby z mojego) mając 53l brutto zbiornik i wyjeżdżając go do zera, w zależności od stacji dobicie go do pełna to może być od 41 do 47 litrów, w zależności od tego jakie jest cisnienie, jak zadziała wielozawor i takie tam. Kiedyś nawet miałem coś rozwalone w poprzednim samochodzie i do 42l zbiornika weszło
@unfolding: nie zadawałbyś tego pytania, gdybyś przeczytał chociaż część komentarzy.

cytuję mój poprzedni:

5 zl za 5L kosztuje w marketach. Ja letni kupuje w hurtowni po 3.2 netto za 5L i nie widze zadnej roznicy miedzy takim, a tym z orlenu bez wzgledu czy zwykly czy nano