Wpis z mikrobloga

Cześć!

Przychodzę z #rozbiorka 3 zapachów i #stragan przy okazji. Jako, że jesień zbliża się wielkimi krokami to nie będą to absolutnie zapachy letnie, a typowo jesienno/zimowe.

1. Pierwszy zapach to ten właściwy, który chciałem rozebrać. Caron - Aimez Moi Comme Je Suis to miał być dla mnie zapach do noszenia na co dzień, do biura, bez zmartwień że będzie męczący.

Pierwsze wrażenia po dwóch globalach - otwarcie mocno orzechowe (jak soplica xD), naprawdę nie można się pomylić, od razu czuć orzech laskowy. Po chwili dochodzi cytrus, niby nuty pokazują grejpfruta, ale jak dla mnie to coś bardziej w stronę cytryny i takie połączenie siedzi u mnie do 40 minut. Projekcja ponadprzeciętna, otoczenie od razu zwraca uwagę na ten zapach.

Później nie wiem co się dzieje i co się pojawia bo jest to pierwszy zapach, który przestaję czuć! Nie wiem o co chodzi ale zupełnie znika dla mnie ten zapach na dobre pół godziny. Po tej ciszy wraca! Wraca słodziak, nie ulep nie do noszenia ale taki ciepły słodziak. Czuć taką przyjemną słodycz podpartą hmmm skórzanym zapachem z wanilią w tle. Teraz już projekcja przeciętna, a może nawet i słaba. Mógłby dawać bardziej bo jest baaardzo przyjemny i mógłby być komplementogenny. Z drugiej strony dobrze, że nie dusi otoczenia ale to będę musiał jeszcze zweryfikować w biurze jak się ochłodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odlewam go od 5ml. 1,99zł za ml, do odlania 90ml

2. Drugim zapachem jest Tom Ford Ombré Leather. To już jest znany zapach. Zakochałem się w nim jak kupiłem odlewkę i po prostu musiałem kupić flakon. Że kupiłem po rozbiórkowej cenie to wrzucam go też tutaj.

Odlewam od 5ml. 3,75 zł za ml, do odlania 70ml.

3. No i oczywiście Girls Love It! Podobno bez Erosa nic się nie rozbierze xD Więc Versace Eros EDT też ląduje do rozbiórki.

Odlewam od 10ml. 1,1zł za ml, do odlania 150ml.

Rozlewał będę przez weekend dopiero więc wysyłka w przyszłym tygodniu.

Szkło 2,50zł, paczkomat 13zł, ewentualnie OLX. Zapachy poniżej 2zł ze straganu odlewam od 10ml, droższe od 5ml.

Stragan:

1. korloff voyager collection - ultimate man 1,90 zł/ml
2. davidoff zino 0,60 zł/ml
3. lalique encre noir 0,90 zł/ml
4. ard al zaafaran oud 24 hours 1,10 zł/ml
5. jacques battini gentle selection 0,50 zł/ml
6. jean paul gaultier le male 1,60 zł/ml
7. Writer 0,50 zł/ml
8. orientica amber nuit 0,80 zł/ml
9. BDJ - 4,5 zł/ml
10. JPG Le Male Essence - 1,5 zł/ml
11. Dunhill Icon Elite - 1,4 zł/ml
12. DUA Midnight Rendezvous - 8 zł/ml
13. D&G Light Blue Intense - 2,5 zł/ml

Damskie
A. korloff in love 1,6 zł/ml
B. yves rocher comme une evidence 2,60 zł/ml
C. lalique lalique 1,2 zł/ml
D. orientica violet oud 0,80 zł/ml

#perfumy
RobaxX - Cześć!

Przychodzę z #rozbiorka 3 zapachów i #stragan przy okazji. Jako, ż...

źródło: comment_1629101004Nf4RzuDxD5bG1ftWnrQuJl.jpg

Pobierz
  • 20