Wpis z mikrobloga

Ej a pamiętacie jak wykopki wpłaciły gruby hajs jakiejś lasce co miała kupić gekona czy inne gowno? Miała rzekomo streamowac życie tego gowna, bo to miało być „wspólne” zwierze wykopu. Kamerka wywaliła się po godzinie, a na drugi dzień łaska stwierdziła, ze sprzedaje zwierze, bo ma alergie xD

To były chyba początki spermiarstwa na wykopie xD

#bezdomnyrekin #afera
  • 22
@chrominancja

Pamiętam jedynie, że to była kochanka @GraveDigger jeśli się nie mylę xD


Mylisz się. Ich po prostu łączyła pasja do gekonów. Grave był wtedy bardziej doświadczony, coś jak jej mentor. Często wymieniali się wiadomościami na mikro. No i ktoś rzucił hasło romans, ale dowodów na to nigdy nikt nie pokazał.
Pamiętam jedynie, że to była kochanka @GraveDigger jeśli się nie mylę xD


@chrominancja: Nie była moją kochanką, jest moją koleżanką do dzisiaj :)
@kiszczak:

Kamerka wywaliła się po godzinie, a na drugi dzień łaska stwierdziła, ze sprzedaje zwierze, bo ma alergie xD


@ZaplutyKarzelReakcji: @cutecatboy: @jepanseque: @Dacir: Nie na drugi dzień tylko po kilku tygodniach chyba :)

Grave był wtedy bardziej doświadczony, coś jak jej mentor.


@
@GraveDigger Pewnie więcej niż ja ( ͡º ͜ʖ͡º) kupę lat minęło, może ostatnie zdjęcie które widziałem było jakoś mniej korzystne, ale wydawało mi się, że w krótkim czasie dość znacznie się zmieniła. Ale podkreślam, że to prędzej ja się mylę :) z ciekawości zapytam: nadal realizuje marzenie i utrzymuje się z gadów, czy biznes okazał się zbyt niszowy?