Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: hmmm na Xboxach Series ma być do 120fps i rozdziałka do 4K, do tego odświeżone modele i dwa nowe dodatki, więc nie jest źle. Jako że ja nie gram już praktycznie na pc to mi to pasuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: ja wiem co to jest Dark Places, ale nie wiem czy w ogóle czytałeś mój komentarz - obecnie nie mam już pc do grania. Pracuję na ThinkPadzie z integrą a grywam na XSX, więc nie ratuje mnie to zbytnio.

Moim zdaniem Bethesda testuje wodę i będzie reboot Quake.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@push3k-pro: poza tym to w wywiadzie na streamie QC twórcy powiedzieli, że zależało im na wypuszczeniu Quake w wersji ostatecznej, która jest wierna oryginałowi ale zawiera ulepszenia które pozwolą się nią cieszyć na nowych sprzętach. Ot, taka archiwizacja gry dla potomnych. Tak zrobili np. z Doomami jak sam dobrze wiesz i są to moim zdaniem najfajniejsze porty tych gier.
twórcy powiedzieli, że zależało im na wypuszczeniu Quake w wersji ostatecznej, która jest wierna oryginałowi ale zawiera ulepszenia które pozwolą się nią cieszyć na nowych sprzętach. Ot, taka archiwizacja gry dla potomnych. Tak zrobili np. z Doomami jak sam dobrze wiesz i są to moim zdaniem najfajniejsze porty tych gier.


@Jubei: I tak powinni robić twórcy, wypuścić wersję ostateczną i dać wybór co chce się zagrać, świetne to jest.