Wpis z mikrobloga

Mireczki ide wlasnie odebrac z trudem wywalczone prawko;)
W zwiazku z tym chce kupic furke. Mam kolo 40tys gotowki na to.
Marzyla mi sie Ravka4, ale ze tez chce automat to w tym budzecie latwiej mi znalezc Honde CRV. W obu wypadkach 3cia generacja.
Dla zielonej pindy kto mi wyjasni skad taka roznica cen w wersji z automatem? I czy niepotrzebnie sie najaralam na akurat ravke?
Czym sie tak praktycznie roznia te dwa auta?
Auto chce na jakies 2 lata do wloczenia sie. Potem pewnie jakas hybryde w leasing. Ogolnie chce sie objezdzic i nie plakac jak popsuje.
I jak sie kupuje samochod XD
I ogolnie troche nie wiem jak to ogarnac, bo boje sie swiezo po prawko objezdzac jednak czyjes auto.
#motoryzacja #motoryzacyjnygownowpis #toyota
  • 6
@sayrel: Nie ma bezawaryjnych, ale o wiele rzadziej psują się niektóre modele czy marki niż inne. Japonczyki maja tez swoje przypadłości, nie ma złotego środka… ale nie ma tez nie wiadomo jakiej dramy, poza typowo #!$%@? zestawieniami.
Rav4 z reguły jest nieco droższa, chociaż crv tez jie jest najtańszym suvem. Oba to porządne konstrukcje z silnikami benzynowymi, diesle nie wiem- różnie. Z tych dwóch wziąłbym ten, który Ci się bardziej podoba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sayrel: rav4 stosunkowo drogie auto jak na swój rocznik - przynajmniej jeśli chcesz zadbany egzemplarz, który nie jest zajechany - jeśli w ogóle znajdziesz. Jeśli się popsuje to będziesz płakać więc to chyba nie jest to czego szukasz.
@Corum @sidhellfire: Dzieki panowie za odpowiedzi. Tez mi się właśnie wydaje, że ravki są trochę drogawe i ciężko w sumie jakąś sensowną znaleźć. Wiec chyba faktycznie popatrze w tych Hondach bo tez wiekszy wybor. Ogladalam dzisiaj jedną i w sumie tez fajne auto. W sumie może wydam mniej i zostawie hajs na to czego sie nie spodziewam. Zdaje sobie sprawe, ze auta sie psuja.Czyli wszystko :D Chodzilo mi bardziej, czego naprawianie
@sayrel: toyoty są najlepsze i się nie psują. To dlatego jeżdzi nimi policja, taksówkarze, ubery, karetki, wojsko czy na zadupiach w Afryce lub na safari. Jednakże zastanów się czy na pierwsze auto to dobry wybór taka ravka. Zależy jak będziesz jeździć i nie jest to reguła ale może się zdarzyć że obtłuczesz - przy pierwszym największa szansa. Ze swojej strony mogę polecić Toyoty lub stare mercedesy klasy C i E.