Wpis z mikrobloga

No dobra... Za gówniaka ogrywało się Diablo to dzisiaj trzeba było pograć w betę. Pierwszy akt skończony i dalej nie gram. Ale nie dlatego, że gra jest słaba... nie chcę sobie psuć sentymentalnego powrotu kończąc na drugim akcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najważniejsze, że udało się utrzymać klimat. I to naprawdę dobrze! A bugi? No są... jakieś teleporty, nie można trafić potworka. Ale właściwie nic więcej. Od bugów bardziej boli poziom trudności. Co oni tam zrobili!? Diablo II od zawsze kojarzę z chlaniem potków, ostrą walką, jakimś wyzwaniem. Tutaj wbijam i... potków nawet nie zbieram x.x Mam nadzieję, że w pełnej pojawi się możliwość wyboru poziomu trudności, bo teraz to tylko śmiech pozostaje x.x

Pierwszy raz grałem w Diablo na padzie. Obstawiałem, że będzie słabo i w sumie jest stabilnie. Najgorzej ze zbieraniem śmieci... Jesteś w środku hordy wrogów, spamujesz X i zbierasz cały syf, który wala się po ziemi. A później weź czyść ekwipunek. Tak trochę meh.

Ogólnie jak ktoś się zastanawia czy ograć betę, to 3x tak. Świetna podróż w czasie. Czy nowe Diablo jest kozackie jako dzisiejsza gra? No tak nie za bardzo. Jej jakość bardziej wynika z sentymentu niż realizacji. Jeśli pojawi się w pudełku, to na pewno ogram i wyląduje na półce zaraz obok Mafii. W innym przypadku przejdę obok.

#ps5 #ps4 #diablo2 #diablo #xbox
  • 10
@a5d4f1: Ja wlasie sobie chyba tylko z bete zagram by poczuc nostalgie, ale zupelnie nie mam ochoty grac tak jak sie gralo za dzieciaka, czyli levelowanie, zbieranie itemkow i atakowanie tych samych bossow do pozygu.
@a5d4f1: Pamiętam jak grałem na PC w dwójke u kolegi,jaki to wtedy miało klimat! Dzisiaj ogrywając bete bawiłem się średnio.Klimat nadal jest świetny ale gameplay mimo że dobrze naśladuje pierwowzór to dla mnie jest za wolny.Wolę takie tempo rozgrywki jak w Diablo 3 czy PoE.Może jeszcze się przekonam( ͡° ͜ʖ ͡°)