Wpis z mikrobloga

TO JEST XD ZWYKŁY chłopak, z Warszawy @OrzechowySos wydaje GRĘ 2048, która jest GRĄ DARMOWĄ A WY BĘDZIECIE MUSIELI ZA NIĄ PŁACIĆ na ich przekozackiej platformie XD. Co najciekawsze z wpisu wynika, że twórca Gabriele Cirulli, Piękny Włoch Z Pięknych Włoch NIC O TYM NIE WIE!!

To, że gra jest darmowa i open source NIE OZNACZA ŻE MOŻESZ BEZ ZGODY AUTORA JĄ WYDAĆ A TYM BARDZIEJ JĄ SPRZEDAWAĆ.(Ukłony dla pionierów z działu prawnego.) Ten projekt jest bez sensu pod względem ideii i pomysłu ale o tym pisałem tutaj i możecie przeczytać to w jego wpisie łącząc kropki(DLA BYSTRZAKÓW). Pod wieloma innym względami również jest bez sensu ale nie chce mi się o tym pisać tutaj. BO I TAK NIE ZROZUMICIE TO PO CO?!

Tutaj chłop nie wie co to NFT. NO DRAMAT!

Wykopki nie bądźcie głupi, nie dajcie się złapać na drugiego bezdomnego rekina.

ALE JAK WAS OSZUKAJĄ, TO MAM ICH MORDY! PARE Z NICH ZNIKNĘŁO ALE JA WSZYSTKO MAM!

Pozdrawiam serdecznie i miłego życia wam żiczę.

PS. NIE MÓWIE DO WAS ŻEBRAKI Z KOMENTARZY, BO WY I TAK NIE MACIE PIENIĘDZY!

Pozdrawiam jeszcze raz bardzo serdecznie kochani!

#up #kryptowaluty #afera #policja #prosze #przyjechac #jestsprawa
  • 27
@Elmer_Fudd: Przecież ja gorsza od wykopków nie wezmę. 2048 jest grą na licencji MIT, możemy ją sprzedawać: licencja jest tutaj. Wszystkie zyski i tak trafią do twórcy. Przed wszystkim na pewno się z nim skontaktujemy.

Jeśli chodzi o ekonomiczne aspekty tego co robimy to tutaj nasz ekonomista opisał wolny rynek oprogramowania. Zapraszam do skomentowania artykułu. https://medium.com/@HashUp/pl-zysk-tw%C3%B3rcy-oprogramowania-w-modelu-wolnorynkowym-f0361bd10f9c W naszym modelu Twórcy będą zarabiać znacznie więcej niż na steam sprzedając tą samą
@OrzechowySos: Wiesz co to LICENCJA MIT i na wolnym rynku popytu i podaży chcesz czerpać korzyści z absolutnie darmowej gry, nawet w żaden sposób jej nie modyfikując? Po to wydaje się oprogramowanie na licencji MIT żeby właśnie była darmowa i ROZWIJANA, a ty co? Wydajesz za hashupiony. W ORYGINALNYM STANIE! A ta gra jest darmowa u tych BEZDUSZNYCH DYSTRYBUTORÓW z KTÓRYMI TWÓJ PROJEKT MA WALCZYĆ! WSTYD. JESTEŚ BESTIĄ W LUDZKIEJ SKÓRZE!
@Elmer_Fudd: Jego projekt ma ułamek szansy na powodzenie, a całość to wysublimowane teksty pisane przez kogoś kto przyswaja za dużo motywacyjno-coachingowych książek. W tym momencie Steam jest nie do pobicia, a już na pewno nie gierkami typu 2048. Po co mi blockchainowe poświadczenie, że jestem posiadaczem tej cudownej gry (( ͡° ͜ʖ ͡°)) skoro mogę ją pobrać za darmo lub kupić od pierwotnego twórcy i też ją