Wpis z mikrobloga

Pierwszego dnia zgubiłem wszystkie pieniądze (100zl) i pisałem list do rodziców żeby przysłali jeszcze trochę xD


@BaRi dlatego daje stówę Młodemu a resztę opiekunowi. :)

Pierwsze wakacje bez mamy, cos pieknego. Pierwszy alkohol, papierosek, moze dziewczyny ( ͡º ͜ʖ͡º)


@karol-domanski33 no na pewno! ( ͡º ͜ʖ͡º)

@girlsjustwannahavefun dlaczego? Bo odkąd byliśmy na Mazurach ubzdurał sobie, że chce być rybakiem, dlatego większość ubrań
@L3gion masz rację ale zauważyłam też tendencje, że im więcej dzieci tym bardziej luzują. :)

Jest taki kawał:
Jak pierwsze dziecko połknie 5 zl jedziesz na pogotowie, jak zrobi to twoje drugie dziecko to sprawdzasz tylko kupe czy juz wydalilo to 5 zl. Jak zrobi tak trzecie twoje dziecko to poprostu odejmujesz mu tę kasę od kieszonkowego ;)
jak jedzie nad morze, to wszystkie ubrania muszą być w statki/kotwice/żaglówki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym chłopak ma 7 lat, spakujcie się razem, a nie że mama go spakuje a on nawet nie wie co ma ze sobą.


@fizzly dlaczego? Bo odkąd byliśmy na Mazurach ubzdurał sobie, że chce być rybakiem, dlatego większość ubrań jakie kupuje jest tematyczna. Na wyjazd dokupiłam tylko bokserki, skarpety i kapok piankowy.