Wpis z mikrobloga

@marcel1337: @rysiekryszard: Tutaj są funkcjonalności GameTokenaV0. Pracujemy obecnie na nim. Token został utworzony na tej platformie. Stan posiadanych gier jest oczywiście przetrzymywany na blockchain. Myślę, że fajnie będzie stworzenie całej infrastruktury w testnecie zanim wyciągniemy od kogokolwiek pieniądze.

Deal? W przeciągu tygodnia opublikujemy GamePaper.io jako publiczna betatest.
Pobierz
źródło: comment_1629567670bnAKSsS7IZOQnEeHuy7faM.gif
@OrzechowySos: nie wołaj mnie z tym gównem. To co robisz jest warte zero dla społeczeństwa i tak na razie społeczeństwo to wycenia. I nic się nie zmieni.

Robisz z gierek jakiś deal życia. Stare gry są warte prawie, że zero, a jeżeli już mają jakąś wartość kolekcjonerską to tylko dlatego, że mają pudełko w dobrym stanie, instrukcje obsługi, płytkę, która ustawię sobie na półce i jakiś mały sentyment kolekcjonera.

Nie masz
https://testnet.bscscan.com/address/0xc582468002b14e8c52de3d607fc05c8bd2e46a37#readContract


@OrzechowySos: no zobaczyłem ten kod, kod tokena skopiowany i dodane kilka pol i jedna metoda czy ktoś polubił gre. Prace wyceniam na godzine, z czego 45 minut, to nauka solidity i skopiowanie kontraktui xD
W ogóle świetny pomysł, żeby te wszystkie dane trzymać na blokchain, jak ktoś zmieni adres strony lub email, to będziesz płacił za update.

Do tego na sieci binance, która może się zawinąć razem z gięłdą i
@marcel1337 jeśli chodzi o sieci to będziemy równolegle na Ethereum, które jest niestety drogie.

I oczywiście, że to się prosi o własny Blockchain, ale do tego trzeba kilka lat pracy i kupę kasy. My chcemy zrobić MVP z realnym produktem na cudzych blockchainach właśnie po to by zebrać fundusze na następne lata.

Co do kontraktu. Co tam mogłoby się jeszcze znaleźć. Lubimy implementować rzeczy, które sugeruje społeczność. Mamy 3 miesiące, by nasze