Wpis z mikrobloga

Jak macie ksztę RiGCZu to bedac wsrod ludzi odpusccie sobie te słodkie cmokaski, tulaski, trzymanie za dupki zakładając ze macie więcej niż 14 lat.

Tak mi to obrzydza jakiekolwiek wyjscie z ludzmi ze szukam dobrego hasełka byleby za bardzo nie #!$%@?.
Cmokanie sie w usta, słodki ślmaczek, złapanie za dupcię... ja #!$%@?ę, widzę to i odwracam wzrok. Jakby 2 godz bez zapachu ust partnera byłoby nie do wytrzymania.
(Oczywiscie pomijam skrajne 'lizanie' się, poziom dotyków godowych czy inne zezwierzęcenie wsrod ludzi bo to już jest ciężka patologia i mam nadzieję ze takich znajomych nie macie.)

Co ciekawe jeden znajomy, który ma taki brak rigczu zwierzał się kiedyś że ma problem w zainicjowaniu seksu (pisałem o nim post) i ma wrazenie ze jego kobiecie sie juz nie chce a wśród ludzi odwalają takie cyrki xDD

#p0lka #milosc #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #patologiazewsi #debile #zwiazki
  • 7
@vauecki: dziecinada takie gęsty. Zauważyłem ze często takie gesty odwalają osoby które zwyczajnie nie ruchaja albo robią to #!$%@?.

Facet pewny siebie nie odwali czegoś takiego bo w oczach kobiety spadnie jego ocena. Za to z autopsji polecam w publicznym miejscu tak ze nikt nie widzi ale MOŻE zobaczyć - przydusić dziewczynę do ściany albo jak ma spódniczkę/ krótka sukienkę pobawić się jej łechtaczka a w wersji hardcore władować paluchy do