Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem szczerze i krótko.
Szykuje się magik albo kupię sobie sznur, jeszcze nie zdecydowałem dokładnie.
Moje życie to porażka i tak się zakończy.
Dbajcie o swoje życie i nie róbcie głupot które mogą mieć na to życie w późniejszym czasie wpływ..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61234761618030000a79058a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 10
Człowieku, zastanów się nad tym poważnie.
Serio chcesz się zabić? Też kiedyś chciałam i co i żyję i nie żałuję bo jakoś z pomocą bliskich sobie poradziłam i dzięki silnej woli. Nie rób tego. Szukaj pomocy lub daj sobie pomóc bo naprawdę śmierć to nie jest wyjście.
TroskliwaWybranka: u mnie właściwie przesądzone

na 90 % procent do końca września

#!$%@? życie, koło 40 here, bez pracy, rodziny, zero segzów, nigdy w związku, bez przyjaciół, znajomych, przewalone większość oszczędności na hazard, pierdoły (nie piję, nie ćpam, nie chodzę na divy), ale też na niewłaściwe rozwiązania mające pomóc mi wyjść na prostą (z waszego mirkowego "przegrywu"), trochę długów, tak naprawdę to nikt by mi nie pomógł (i wstydziłbym się poprosić,
@AnonimoweMirkoWyznania: Karta zawsze może się odwrócić, nie poddawaj sie ziomek, usiądź na spokojnie, rozpisz na kartce czy w excelu jakie czynności musisz wykonać aby odwrócić los i działaj, może najpierw finansowo a moze też poszukaj podobnie samotnej kobiety której umilisz życie i ona Tobie, może gdzieś na grupach wsparcia, forach dla ludzi z podobnymi problemami

mam nadzieje że pomogłem

niestety komuś z bliskiej rodziny nie pomogłem bo nie sądziłem że jest