Wpis z mikrobloga

@myrdol: metahero
Aktualnie jest po 0,03$, w październiku w Dubaju będą prezentować projekt skanowania człowieka i sprzedawania jego skanu 3D jako NFT. Przez to istnieje szansa na większy hype, niż jest teraz. Ogólnie jeszcze nic nie ma potwierdzonego jeśli chodzi o tę technologię, a cena skoczyła już x5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@myrdol: wg. założyciela tak - potwierdził obecność ze swoim projektem w Dubaju. Miał problem z uzyskaniem 100m2 przestrzeni wystawowej, ale udało mu się.
@nagro85: np. przez trustwallet lub metamaska - tu i tu trzeba mieć BnB na dokonanie zakupu na giełdzie Pancakeswap. Wejdź na link z mojego poprzedniego wpisu - na youtube założycieli są filmiki jak dokonać zakupu. Pamiętaj o ustawieniu slippage tolerance na 6% + zaznaczenie disable multihops
@PrezesWykopu ja trzymam na portfelu na telefonie - trustwallet. Można też to trzymać na metamasku - portfel przeglądarkowy. Pancakeswap podłącza się do twojego portfela, np. trustwallet i po zakupie kryptowaluta automatycznie jest wysyłana za drobną opłatą na Twój portfel. Dlatego też trzeba trzymać bnb na swoim portfelu aby mieć hajs na opłaty związane z przesyłaniem z i na giełdy.
@Poksipol: a jeśli to już mam na metamasku, to mogę to wysłać na trust wallet? Bo nie bardzo to widzę gdzieś w saldzie porftela. Natomiast cały czas mogę hero swappować na coś innego. Nie wiem czy w ogóle ma sens wysyłanie tego gdzieś dalej.
@PrezesWykopu: ja bym chyba trzymał, chyba że się zagłębisz w jakis stake'owanie tego shitcoina

@murinius: tutaj masz opis fee rate na binance za przelew - w przypadku BNB jest to 0.0005BNB ; następnie na trustwallecie trzeba zamienić BNB na SmartChain i tutaj network fee obecnie waha się około 0,004BNB czyli około 2$. Kolejne fee jest na pancakeswap przy zakupie tokena - 0.25% wartości transakcji. Matematykę zostawiam Tobie.