Wpis z mikrobloga

Myślę że teraz giełdy wstaną i będą rozgrzewać się mocno kilka miesięcy. Mam takie przeczucie. Nie śledzę wydarzeń giełdowych jakoś specjalnie mocno ostatnio bo skupiam się na pracy, ale ostatnie spadki były spowodowane trochę koronastrachami, a trochę tym cofnięciem chińskiego rynku. Ale rynek w chinach zaczyna odbijać a korona-strachy mamy już za sobą, bo giełda działa z dużym wyprzedzeniem, społeczeństwa są dość mocno poszczepienne i generalnie wirus dużej szkody już nie wyrządzi. Także teraz myślę że będą miesiące grillowania hamburgerów, trzymajcie kciuki i zamykajcie shorty! :D
#gielda
  • 9
@DexterFromLab: Teraz wszystko będzie się rozchodziło o inflacje i stopy procentowe. Myślę ze może wrzesień jeszcze będzie na wzrostach ale jak w listopadzie podniosą stopy to burgery mogą zacząć wyprzedawać przecenione akcje i wkładać w obligacje itp
@Rzodkief: ale pozniej zostaly podniesione i gielda specjalnie nie zareagowala. Tez nie wiem skad info ze w listopadzie podniosa stopy, z tego co ja czytalem to powoli maja zmniejszac tempo druku i tyle.