Wpis z mikrobloga

@lew_archer: Nie wiem Mirku jak jest na stadionach, ale wszystkie eventy na jakich byłem w tym roku maja to mocno w dupie czy cos masz czy nie, mówisz ze jesteś zaszczepiony i tyle.
Wiec na samo oświadczenie powinno się wejść bez problemu.
@lew_archer @przemonik : " Dzień dobry,

tak osoby, które zakupiły bilet przez stronę internetową będą musiały okazać paszport covidowy przy wejściu, osoba kupująca bilet w kasie okazuje paszport przy zakupie biletu. Oczywiście kupno biletu jest również dostępne bez paszportu covidowego jednak na nie wszystkie sektory.
"
taką odpowiedź mailową uzyskałem
@lew_archer: @adGilgamesh: @Aerwin: @BigFeet: @wojciech-wwww: @przemonik: @Poksipol:

Pozwolę sobie wszystkich zawołać, bo mam pewne spostrzeżenia na ten temat.
Ogólnie to jest chyba robione z jakiegoś przymusu lub wziął się za to ktoś na grubym kacu.
Polecam kupić bilet przez internet + posiadać kartę kibica. Wtedy z puli dla zaszczepionych kupujesz normalnie bilet i nic nie potwierdzasz. Na B można było kupić bilet od początku, a
@dziadzkrakowa: @lew_archer: @przemonik: Tak więc miałem zakupiony bilet dla zaszczepionych przez internet, ale finalnie wszedłem na stadion bez sprawdzania czegokolwiek, oraz bez macanki - po prostu nie czekałem w kolejce do sprawdzania, tylko obszedłem wszystkich z boku :) mógłbym być chory na covida i wnieść tonę rac i nikt by mnie nie sprawdził
@Poksipol: Też miałem bilet dla zaszczepionych, dokładnie kartę kibica. Nikt nic nie sprawdził, o nic nie pytał. Jak wchodziłem to nawet macanek nie było. Jakbym wiedział to bym sobie piwo wziął na stadion ( ͡° ͜ʖ ͡°).