Wpis z mikrobloga

@zapalsobiekota Wrzuciłem kilka razy tą samą piosenkę z chomikuj "There's gonna be more to life" Stacie Orico wraz z tekstem tym z samym co w tytule tyle, że po polsku, że w życiu chodzi o coś więcej z dużych liter i dałem niepoprawne tagi. Taka psychoza mnie wzięła. Jak to bywa u nieidalnie skonstruowanych przez ślepy los istotach czujących, które nigdy nie powinny zaistnieć.
@zapalsobiekota Nie wiem czy z rozdwojeniem jaźni. Moim zdaniem nie dysponujemy jeszcze sprzętem rodem z filmów science fiction, żeby w pełni pokazać wszystkie choroby na które dane zwierzę czy inna istota chorują. Te, które mam stwierdzone są związane głównie z podłożem nerwicowym i lękowym to jest między innymi: nerwica natręctw czyli zaburzenia obsesyjno kompulsywne, zaburzenia schizotypowe czyli coś jakby gałąź na linii schizofrenii lecz nie sama schizofrenia, w sensie brak zwidów czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smokk: antynatalizm to antynatalizm nie ważny jest powód (chociaż antynatalizm, znaczy co znaczy, to myślę że antynatalisci nie obrazili by się gdyby powodem było np. dbanie o środowisko)
jeśli chodzi o to jak HAL rozmawia z motłochem, to stara się robić to samo co ja, czyli popalić styki natalistom, tylko że ja stosuję często wartości, na których stoi nasza cywilizacja i nie można im zaprzeczyć gdy ktoś ufa systemowi, który sam