Wpis z mikrobloga

#przegryw dowiedziałem sie ze kolegi siostrą lvl 19 chodzi na saunę nago.. a widziałem ja parę razy i jest mega łaska taka szczupła a ma bardzo duże cycki... przecież jakbym ja nago w takiej saunie zobaczył to nie dość że by mi stanął to pewnie bym się jeszcze spuścił na sam jej widok.. jak tam chłopy wytrzymują? Można jakoś zakryć siurka w takiej saunie żeby nie było widać wzwodu? Obczailbym która to sauna i tam poszedl dla tego widoku.. #sauna
  • 27
@Pechpechpech: co ty wypisujesz w ogóle xD
W wielu hotelach przed wejściem do strefy saun masz nawet napis "strefa nagości".
Ale wiesz, że w saunach dba sie o higiene, więc masz ze sobą ręcznik ?
I że ręcznikiem możesz sobie przykryć pisiora jak nie chcesz żeby ktoś widział ?
Wiele kobiet też sie przewiązuje recznikiem.

Najgorsze są tylko stare niemry, ale to po prostu sie nie patrzy xD

Jeszcze najbardziej mnie
@Pechpechpech: jestem dość częstym bywalcem saun dla białych ludzi (prawdziwe sauny a nie jakaś zgniła komórka przy siłowni). Generalnie większość osób na saunach to stare dziady z małym siurkiem i dużym brzuchem. Młodych i atrakcyjnych kobiet jest raczej mniej niż więcej. Jednocześnie nie robi to jakiegoś specjalnego wrażenia, po prostu są nadzy ludzie i tyle, żadnego bonera jeszcze na saunie nie widziałem i atmosfera tam jest raczej nie erotyczna. O czym