Wpis z mikrobloga

Cześć ;)
Mam zgemma h9s i zauważyłem dziwna przypadłość, mianowicie na C+ sportowych czy elevenach zaczyna zacinać gdy zaczynam używać telefonu, jak rozmawiałem dzisiaj przez telefon to się nie dało oglądać. Dekoder mam podpięty po kablu, a router jest sporo od dekodera w dodatku przedzielony ściana. Ktoś miał coś podobnego i poradził sobie z tym?
#cccam #enigma #zgemma
  • 8
@xalvan: U mnie się tak dzieje na C+Sport 2, niestety na WifiPremiumBox miałem to samo, tak że to nie jest problem tylko Zgemmy. Zakłóca LTE niektóre transpondery. Wyłączałem/ wynosiłem wszystkie inne urządzenia które mogłyby zakłócać, niestety bez poprawy.
Problematyczny jest transponder 11487 H, Czyli DOMO, Sport2, C+1, Eleven1-3, Nat Wild.
@xalvan moze kwestia jednostkowego przypadku, zła izolacja czegoś brak ekranowania i coś wchodzi w interferencje. Nie jestem elektronikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie masz kogoś kto ma zgemme ze znajomych? Jak mają to pozycz na chwilę i sprawdź na ich boxie.
@Horwi: Własnie ciężka sprawa, jedynie nboxa ma znajomy. Podpinałem u niego swoją zgemme (gdzienbox dziala idealnie) i też cięła. Może ma jakąś wadę w hardware, kompletnie nie mam pojecia ;/