Wpis z mikrobloga

Witam mirasy. Pytanie techniczne. Korzysta ktos z was z ładowarki takiego typu? Mam już dość przekładania ładowarek, kabli i innych wariactw. A to telefon, tablet, głośnik czy inna zabawka dla córeczki. Wszystko na innym kablu i potem te kable sie łamią, ładowarki pierdzielą itd. Takie urządzono za 100zl jest czego warte? Ma ktoś coś podobnego i mógłby coś polecić? #elektronika #elektryka #elektrotechnika #gsm #usb #usbc #quickcharge #ladowarka #telefony #komorki
Pobierz Krzysztof53647 - Witam mirasy. Pytanie techniczne. Korzysta ktos z was z ładowarki ta...
źródło: comment_1630317673ntdXr0PFxpGhmScJ0X4ai7.jpg
  • 9
@aloucie: No 7 portów USB jest zwykłych, tylko jeden na QC. Mój telefon czy opaska to tak są na zwykle ładownie. Tylko żona ma jakieś xiaomi na te szybkie ładownie. Tak samo wszystkie zabawki czy miband tez jest na zwykle usb ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysztof53647: mam identyczny model. Qc 3.0 działa, do tego każde wyjście ładuje około 2A. Nie mam problemu. Kupiłem rok temu bezpośrednio z Chin od Orico, dosyć dobra firma, już któres urządzenie od nich włącznie z dyskiem ssd.
@Krzysztof53647: mam taką ładowarkę w wersji z zasilaczem "wtyczkowym", różni się jedynie tym, że panel z gniazdami jest płaski, poza tym to to samo. Używam od roku, bardzo fajnie działa, właściwie jedyne, co mi w niej przeszkadza to fakt, że świeci jak porąbana, a że mam ją na szafce przy łóżku, to w nocy trochę mi to przeszkadza.