Wpis z mikrobloga

Pozdawiam tych, którzy np. 11 września mają wesele we Włodawie. Właśnie maowiecki z kamińskim zapowiedzieli jego odwołanie, bo stan wyjątkowy oznacza zakaz zgromadzeń. A nawet jakby nie, to zapowiedzieli też, że m.in. do Włodawy nie będą mogli wjechać goście, którzy nie są tam zameldowani na stałe. Ciekawe tylko, jak to pomoże powstrzymać nielegalną migrację xD

#bekazpisu #imigranci #uchodzcy #wlodawa
  • 8
@fifi957: Jak zakaz wesel przyczyni się do rozwiązania kryzysu migracyjnego i jak nas obroni przed ruskimi na granicy? To ja w ramach walki z migracją proponuję płacenie mi 100k dziennie, co to jest 100k dziennie wobec 200 tys. ruskich na granicy i możliwych prowokacji.
@niekibicujepilkarzom: jak kryzys migracyjny? Siedzi sobie kilkunastu chłopa po stronie białoruskiej, nie wpuszczmy ich zgodnie z prawem i jest gitara. Krzysys migracyjny wybuchnie kiedy wpuścimy tą jedną grupę (mam świadomość że pójdą dalej do Niemiec np.) i wujo Łukaszenka wyczuje interes i zacznie ich tu zwozić na masową skale (nie dość że zarobi to jeszcze zdestabilizuje region) a stan wyjątkowy to po to żeby przygłupy z opocyzji i srodowskich im sprzyjającym
@fifi957: Łażenie po granicy i cięcie drutu jest nielegalne i bez stanu wyjątkowego. No i dalej mi nie odpowiedziałeś na pytanie, jak zakaz wesel pomoże nam wzmocnić obronność państwa. Tak że nic nie wytłumaczyłeś i widać żeś pissowiec lub konfederata, czyli przygłup i nieświadomy agent Kremla.
@niekibicujepilkarzom: nie zakaz wesel tylko stan wyjątkowy czyli zakaz wstępu na dany teren (w tym wypadku pożytecznym idiotom i agenturze) , ale widzę że chęć żeby #!$%@?ć pisowi jest ważniejsza niż bezpieczeństwo państwa XD
@niekibicujepilkarzom: Uchodźców, których Łukaszenko chce przepuścić nie powinni wpuszczać, ale to nie powód by wprowadzać stan wyjątkowy z powodu kilkudziesięciu uchodźców na granicy. We Włodawie musieli odwołać festiwal trzech kultur, na który chciałem się wybrać, od 20 lat odbywał się każdego września.