Wpis z mikrobloga

@om9k: co to dokładnie jest? nie widzę nic takiego :x

na chwilę obecna uczę się mechanik ale jak sobie w HOI poradziłem to tutaj nie powinno być ciężko
@om9k: Piszę mi przy tych motozbytach że nie ma samochód na sprzedaż więc lipa bo mi fabryka nie chcę nic produkować :x

Nabudowałem pełno tych bloków a ludzi 8k i mało coś przybywa
@om9k: Ale trzeba przyznać że gierka fajna, choć brakuje mi co najmniej kilku mechanik i możliwości.

Jak wprowadzą:
-Możliwość handlowania z innymi państwami, nie tylko surowcami ale również bronią.
-Możliwość budowania i zarządzania więzieniami, komisariatami oraz wojskiem - budowanie zasieków, obozów pracy itp. (zbudowałbym sobie własne KRLD).
-Zwiększą możliwość zarządzania fabrykami, ludźmi, podatkami i ogólnie państwem.

To się nie oderwę od tej gry już nigdy :)
workersy to gra z dużym progiem wejścia


@om9k: Pomijając to, że w grze nie ma praktycznie automatów i wszystko trzeba robić samemu od a do z praktycznie to dużym problemem jest też wszelka nieintuicyjność czy #!$%@? mechanika niektórych aspektów. Budowanie, łączenie i koordynacja wszystkiego czasem jest po prostu irytująca. Na szczęście i tak dużo naprawione zostało w stosunku do pierwszych wersji.

Mimo to jest spoko bo można nawet w tej becie
Mimo to jest spoko bo można nawet w tej becie robić praktycznie wszystko od a do z no ale wtedy to na serio dużo czasu trzeba poświęcić. Marzy mi się by można było w to grać online z ziomkami. Masz wtedy np gościa co projektuje i buduje drogi od produkcji kruszywa i asfaltu po jezdzenie walcem. Masz gościa od przemysłu ciężkiego, gościa od komunikacji miejskiej, gościa od pkp itd itd. I wszyscy