Wpis z mikrobloga

@hiperchimera: Nie da. Możesz kupic dongla ale on kosztuje 60zl -nie warto.
Z maluchów to mobula 6/moblite 7 ale to 300-400zl+ baterie (warto na jesien,zime jeżeli masz zamiar dłużej polatać a w najgorszym przypadku możesz sprzedać z małą strata).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shadou: "Nie da. Możesz kupic dongla ale on kosztuje 60zl -nie warto." rozumiem że piszesz o połączeniu z PC? W razie czego na razie służy pad od Xboxa :)

A co sądzisz o kontrolerach Flysky, klasyk FS-i6x? Czy lepiej jednak jakikolwiek Taranis (bo Open TX)
@hiperchimera: Jumper CC2500 ma tylko kilka protokołów (FrSky, Futaba, HoTT), imho lepiej kupić w wersji 4in1
Chyba, że będziesz tego używać wyłącznie z protokołami chipu CC2500, to ma ciut lepszy zasięg, albo chcesz jak najtaniej bo i tak przypniesz zewnętrzny moduł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiQ27: a mogę zapytać szanownego co lepiej wybrać żeby nie płacić 2x? albo bo wybrałby on
sam :-)

zastosowania :

- symulator PC
- małe drony FPV, w przyszłości może jakiś 3" albo zbudowany samemu, kto wie
- dość duże łapska, ale ogarniający pady do konsol

Taranis X9 lite + adapter
czy
Jumper T-light (wersja Jp4in1)

Jak na razie jestem 50:50 w obu. Za pierwszym przemawia jakość, solidność i sprawdzony support,
@hiperchimera: nie wiem, poważnie. Dobór aparatury to jest osobista sprawa, jednemu leży taka a drugiemu inna. Jedni latają kciukami, inni trzymają drążki. Jedni wolą pulpitową a inni "jeża" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet jest już wersja X9 Lite S z gimbalami Halla, tylko patrzeć jak będzie szerzej dostępna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiQ27: "nie wiem, poważnie" no właśnie, to jest dylemat... wiem że czaje się jakbym kupował Horusa :) a nie sprzęt za 400 złotych.

Bardziej zastanawia mnie co będzie lepsze pod względem uniwersalności (małe i średnie drony typu Whoop i Wykałaczka do 3"), żebym za chwilę nie musiał kupować nowej apki...

chociaż patrząc na opinie Wacława z 4 Śmigla, którego zdanie uważam za warte uwagi to on zamienił grzmota X9 na małego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eeemil: nie podoba mi się tylko informacja o jakości (kontrola jakości i kable od gimbali) Jumpera T-Lite... Coraz bardziej zastanawiam się nad Betą Literadio 2 SE, cena podobna, a na start wybór chyba dobry. D8/16 jest