Wpis z mikrobloga

@SilesianBear: tutaj masz dp, ja potrzebuje koniecznie hdmi 1x2. Kupiłem jakieś gówno od savio i duplikuje mi ekran i nie mogę ani roziągnąć ekranu na te dwa monitory żeby robiły za jeden ani używać ich pojedyńczo :C
@CsMines: tutaj w tej przejsciowce musialbys miec wyjscie z laptopa mini displayport -> (kabel po obu koncowkach 2x mini display port) -> kablem podlaczyc do splittera i ze splittera masz 2 wyjscia hdmi. Ten splitter rozszerza ekran, czyli z glownego ekranu Ci go rozszerzy z "pustym pulpitem". Jaki masz ten splitter?
@CsMines: Wiem jaki oczywiscie efekt, chcesz osiagnac, lecz temat sliski, ale wychodzi na to, ze to jest bardziej jako switch, anizeli "splitter". Czyli rozdziela Ci sygnal z lapka na 2 inne wyswietlacze, ale pozostawiajac to, co masz na "oryginale". Dodatkowo sie zastanawiam (a przynajmniej nie widze lub jestem slepy) czy sam standard hdmi pozwala na rozdzielenie/rozszerzenie ekranu z oryginalu. Jaki masz model laptopa?
@spayker nie wiem do czego pijesz, ale rozszerzenie ekranu w momencie kiedy mam ekran laptopa i drugi ekran jest możliwe, natomiast nie zmienia to nic między podłączonymi do splitera monitorami