Wpis z mikrobloga

Pamiętacie taki program jak Rower Błażeja? Przypomniał mi się dzisiaj jakoś randomowo, więc postanowiłem pogooglować.
Wiecie, że Rower Błażeja spadł z rowerka m.in. przez to, że poruszał na antenie tematy antykoncepcji czy seksualności?
Czytam sobie artykuł z 2003 roku i jest to bardzo dziwne doświadczenie, bo widać jak świat się przez te 18 lat zmienił.


#telewizja #tvp #lata90 #lata2000 #tv #polska
Pobierz W.....t - Pamiętacie taki program jak Rower Błażeja? Przypomniał mi się dzisiaj jakoś...
źródło: comment_1630655978MaCOJbpOoafns0OQRid657.jpg
  • 10
@Widzet: ja #!$%@?ę, w lutym strzeliło 20 lat po tragicznej śmierci na snowboardzie Marcina Kołodyńskiego (,) Ale to leci... Nawet jak ktoś nie kojarzy Roweru Błażeja to powinien go zapamiętać jako kolegę Laski (w środku). W tamtych czasach ta jego stylówa, te włoski, to była kwintesencja chłopaka, na którego leciały dupery. Każdy chciał tak wyglądać.
Pobierz Silvestre_Cucumeris - @Widzet: ja #!$%@?ę, w lutym strzeliło 20 lat po tragicznej śmi...
źródło: comment_1630657554Iae8vVqovIAMskFfgSXwW3.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Widzet: to na ich liście przebojów "eifel65 - i am blue" gościło na pierwszym miejscu przez tak długi, że w końcu dali temu utworowi honorowe pierwsze miejsce i przestali go uzgledniac, czy mi się #!$%@?ło?