Wpis z mikrobloga

Kirwa mircy, moja mama zaczęła mieszkać ze mną i moim bratem. Poszedł dzisiaj na melanż i pewnie jakoś będzie nad ranem o 6. Pierdoła i tak nie wzięła kluczy więc siedzę na wykopie, jutubie i robiłem akurat z kolegami na czilu dunga w Wowie a tu wchodzi matka i się #!$%@? do mnie co ja robię, to mówię że siedzę przed kompem XD. A ona że zobacz która jest godzina i kiedy miałem zamiar skończyć a ja ze jak bruv przyjdzie to mówi że nie ze to zdecydowanie za późno. Oczywiście jak jej powiedziałem że braciak to może tak do późna? Nie no on jest przecie na imprezie. Bo wiecie picie wódki do 6 rano to co innego niż siedzenie z cipsami i sokiem marchewkowym przed kompem i granie z koleżkami XD
  • 26
@Yolanty: ma rację. Na imprezie człowiek spędza czas z innymi ludźmi, nabiera umiejętności społecznych, może spotkać nowego przyjaciela, dziewczynę, ma różne przygody i o czym opowiadać.

Absolutnie nie jest to to samo co pisanie z kimś na czacie, zresztą grać możesz w dzień bez nieszczenia sobie oczu i zegara biologicznego.

No i jak często brat imprezuje, kilka razy w roku? A Ty pewnie grasz po nocach dzień w dzień.

Chociaż jak
@Pierorzek: chciałbym jeszcze dodać że nigdzie nie napisałem że nie chodzę na imprezy i nie spotykam się z ludźmi XDDDD Chociaż teraz już nie mam zamiaru poznawać nowych ludzi na imprezach, bo wyobraź sobie że to nie jedyne miejsce żeby kogoś poznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)