Wpis z mikrobloga

Ehh. Koleżanka poszła na urlop i zostawiła mi mega dużo swoich rzeczy, gdzie jak ja szedłem, to spevjalnie ważniejsze tematy puściłem do kierownika, jej prawie nic. Oczywiście nikt mi ich nie przypilnowal, bo zapomnieli xD

A teraz ja mam robić za nią, pewnie z pół dnia mi zajmie przez ten tydzień jej praca, a potem będą się sapać, ze ja coś mam niezrobione. Zastępca kierownika.wniepowinien mi pomóc, ale soedzi w chacie z dziećmi i udaje, że ma HO

#pracbaza
  • 52
@brakmaila: Napisała w mailu zwrotkę, od teraz są do mnie przekierowywane maile.

@taktoto: @Kelemele: @Tygrysia_Lilia: @jason_bourne:

Rozumiecie, że #!$%@? ja starałem się wszystko dopiąć przed urlopem, a ona #!$%@?ła sobie specjalnie jak najwięcej tematów, żeby ktoś jej pomógł to ogarnąć. Charakter pracy niestety taki, że musi być zrobione, więc będzie zrboione. #!$%@? mać(,)
@Sok_Mandarynkowy: Kiedyś bym najpierw zrobił rzeczy koleżanki, a później wyprul sobie flaki i zrobił swoje nierejestrujav nadgodzin i pokornie przyjmując zjebe jeśli coś spóźnię.

Teraz bym nawet nie kiwnął palcem ( chyba ze zostawiłby ktoś kto pod moja nieobecność robi za mnie) a jak by ktoś się do mnie pluł to bym powiedział ze mamy za mało ludzi i niech mi ktoś pomoże ewentualnie kierownikowi żeby ogarnął kogoś mi pomógł.

Za