Wpis z mikrobloga

Ehh. Koleżanka poszła na urlop i zostawiła mi mega dużo swoich rzeczy, gdzie jak ja szedłem, to spevjalnie ważniejsze tematy puściłem do kierownika, jej prawie nic. Oczywiście nikt mi ich nie przypilnowal, bo zapomnieli xD

A teraz ja mam robić za nią, pewnie z pół dnia mi zajmie przez ten tydzień jej praca, a potem będą się sapać, ze ja coś mam niezrobione. Zastępca kierownika.wniepowinien mi pomóc, ale soedzi w chacie z dziećmi i udaje, że ma HO

#pracbaza
  • 52
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Mordo, sam mówisz, że Tobie nie zrobili i nikt z tego nie wyciągnął wniosków. Masz to pewnie udokumentowane. Masz więc papier i zasłaniaj się swoją robotą. Szanuj się XD Nie będziesz przecież harować za tę samą stawkę 2x więcej XDDD
  • Odpowiedz
@Urajah: Akurat to są rzeczy bieżące, które muszę zrobić, bo one muszą być zrobione. Klient płaci, są podpisane umowy.


@Sok_Mandarynkowy
No i tyle, więc jednak będzie dymanie z dwóch ze stawką na jednego.

Wiem jak to jest, czasami nie ma wyjścia i jedyne co można to narzekać. Realia są inne niż się czasami wydaje.
Ale dbaj o swój interes, nie dają do wykorzystywać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Sok_Mandarynkowy: skąd wy to macie "musi być zrobione" xD
Twoja firma? Ty za to bekniesz?
Robisz dupochrona, że zostawiony syf, nie da się zrobić i nie będzie w terminie. Problem kierownika.
  • Odpowiedz
Akurat to są rzeczy bieżące, które muszę zrobić, bo one muszą być zrobione. Klient płaci, są podpisane umowy.


@Sok_Mandarynkowy: No ale to czegoś nie rozumiem: jak ty wyjechałeś to to nie było terminowe?

Generalnie mam wrażenie, że jesteś tam osobą "niezastąpioną" - pomyśl czy warto. (Oczywiście jak nie masz innych ofert pracy to się nie zwalniaj).
  • Odpowiedz