Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@3ezwy: #!$%@?, ty ani razu nie rzucałeś tu chlania tylko wypisujesz swoje kace moralne, za dwa dni ci minie i znowu pójdziesz w #!$%@? w tango. Już ci to pisałem nie raz

@suqmadiq2ama: bankowo masz racje,.ale wiesz.kal to jest, jedni rzucaja od kopa, za 1,2,3 razem a inni po 100 razy rzucaja. Jak ciagle proboje to pol biedy, w koncu moze mu sie udac , nie ma co skreslac ludzi.
@hoszin: Tak będę pisał. Pomaga mi to. I dobrze wrócić do poszczególnych dni i emocji- tak jak teraz przejrzałem mój ostatni detoks- co i kiedy jak pisałem jakie były emocje.
@jastrzabnakonarze: Wiem ze trafnie. Mogłem isc wtedy za twoja rada. Ale wiesz jak to jest- nikogo nie przekonasz. Każdy musi dojść do tego sam! Będę wdzięczy za twoje komentarze i teraz- będę czytał z uwaga!
Thx!
@oink_oink: Dokładnie. Mnie się za pierwszym razem Noe udało bo jak ktoś trafnie pisał jechałem na ściśniętej dupie. Teraz chce to zrobić inaczej. Szkoda tego czasu ale najważniejsze ze mam szanse!
@3ezwy: tak pytam tylko. Ja po pierwszej wizycie byłem skierowany na terapię grupową. Im szybciej się poddasz i otworzysz się na to co ma do zaoferowania terapia grupowa tym lepiej. Pamiętaj, żeby mówić to co myślisz i być szczerym w 100%. Powodzenia!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3ezwy: nom, ale pamietaj ze rzucanie to nie piknik. Wez ty spedz chociaz te24h i zastanow sie dobrze czy chcea rzucic. Bo wiesz, moze nie chcesz, i dlatego ci sie nie udaje. Masz nyc przekonany ze rzucasz i potem robisz wszystko zeby rzucic. Jam trzeba isc akac w kat, to idziesz i placEsz. Zadzwon do kolegi zeby cie zwiazali :) jak sie boisz ze pojdzisz pic. Cokolwike stary musisz robic zeby
@3ezwy: #!$%@?, ty ani razu nie rzucałeś tu chlania tylko wypisujesz swoje kace moralne, za dwa dni ci minie i znowu pójdziesz w #!$%@? w tango. Już ci to pisałem nie raz

@suqmadiq2ama: bankowo masz racje,.ale wiesz.kal to jest, jedni rzucaja od kopa, za 1,2,3 razem a inni po 100 razy rzucaja. Jak ciagle proboje to pol biedy, w koncu moze mu sie udac , nie ma co skreslac ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: heheh no wiesz jak sam pisales, sa na to DUZE szanse ;) to tam juz jeg kwestia. Chlop musi to zrobic dla siebie, kiedys do tego dojrzeje, lub nie. Ja myalalem ze cartman nie przestanie pic, i tez mu tak pisalem jak ty, ze pokazywalem ile razy juz sie deklarowal ;) a z tego ci widze tp chyba jest trzezwy od jakiegos czasu, a myslalem ze oststnim dazdm tez pare
@suqmadiq2ama: Na nikogo nie sram prócz siebie.
Co miałem pisać? Ze pije 4 piwo i zaraz przerzucam się na wóde a potem łyknę wino na dobranoc? I tak dżin w dzień? Mogę to zebrać w post jak kogoś to interesuje. Może po miesiącu?
Niech tak będzie. Opisze pare wybranych dni!