Wpis z mikrobloga

#naukaprogramowania #ksiazki #kursy #sklepinternetowy

Koledzy i koleżanki,
Jeżeli chodzi o #scala (przepraszam, za wołanie ale jest szansa, ze ktoś będzie się orientować) to swojego czasu znalazłem rewelacyjną książkę napisaną przez Gabriela Volpe: Practical FP in Scala: A hands-on approach.

Jest tam opisany proces budowy sklepu internetowego wraz ze wszsytkimi najlepszymi praktykami i architekturą jeśli chodzi o budowę takiego sklepu akurat w tym przypadku z nastawieniem na programowanie funkcyjne.

Czy znajdę gdzieś dobre materiały jak książka czy jakiś kurs, które poprowadzą mnie za rękę i pokażą własnie najlepsze możliwe praktyki w przypadku budowy komercyjnie sklepu internetowego ale w technologii #dotnet #csharp ?

Możliwie najlepiej ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i przechowywania danych klientów. Niekoniecznie z naciskiem na programowanie funkcyjne.

Ktoś coś może polecić dobrego?
  • 4
@inny_89: "friendship with scala has ended" ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Pesio niestety w DNV nie mam szans pracować w scali, a nie odejdę z tej firmy bo jest mi tutaj za dobrze i za dużo dobrego dla mnie zrobili.

Parę lat się tutaj chce jeszcze rozwijać więc skoro wpadłem między wrony...

No i c# ogarniam ale przydałoby mi się ułożyć wiedzę i właśnie przejść taki projekt