Wpis z mikrobloga

Czy warto kupować drogie olejki #cbd ?
Czy może warto przeliczyć wartość w miligramach na złotówki?
I wyjdzie wtedy, że najtańsze cbd na rynku znajduje się w
Oleju CBD od #kombinatkonopny

Palexpres #rozdajo jednej osobie taki olejek poprzez #mirkolos
( )

Dlaczego ten olejek jest w cenie dużo niższej, niż u innych producentów?
To dzięki uproszczeniu procesów produkcyjnych :)
Kannabinoidy można wyekstrahować na kilka sposobów.
Najprostszym z nich jest rozpuszczenie w tłuszczach.
W tym przypadku 500 mg naturalnego cbd zawarto w oliwie z oliwek w butelkach 30 ml .
Daje to możliwość przyjmowania suplementu w różnych ciekawych formach. Niekoniecznie kropelki pod język. :)

Jest to godna uwagi alternatywa dla drogich olejków, w wyborze których można się pogubić.

Zapraszam serdecznie do podzielenia się swoimi opiniami na temat suplementów konopnych :)
Może znacie już olejek Kombinatu?
Pobierz Palexpres - Czy warto kupować drogie olejki #cbd ?
Czy może warto przeliczyć wartość...
źródło: comment_1631014169qQHYU77TXGtNIUbxkyvUEz.jpg
  • 51
@Palexpres: Kombinat konopny ma dobre produkty, z tym olejkiem cbd jest taki problem, żeby zapodać taka samą dawkę jak przy olejku ze stężeniem 10% musisz użyć całą pipetę albo więcej - problem w podaniu odpowiedniej ilości olejku pod język.
@le1t00: no tak ja tez mialem olejek i cos tam dawalo te same rzeczy co pisałes ale tutaj w produktach jest roznica i nie wiem czy ten tanszy bedzie tak samo dzialal jak olejek?
@majkizprzyczajki: Widze, ze znasz sie na rzeczy, moglbys polecic cos dla prostej osoby ktora potrzebuje wiecej spokojnego snu mniej stanow depresyjnych oraz stabilizacji receptorow? Wiem, ze nie ma cudownego lekarstwa ale jakas propozycja o ktorej poczytam. Czy to cbd czy inne olejki
@Jankino zobacz tabletki z cbd na uspokojenie z kombinatu konopnego. 4 kapsułki na dzień 2x2, pozwoliły na odstawienie psychotropów i sen jak nigdy. Kosz to jakieś 30zł około na miesiąc, czyli nic.