Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolter_wait: U mnie short solana, BTC i ftm. A 40 minut, bo tak się przyjęło że między 15:30 a 16:30 organizują skoki na bungee ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście na wszelki wypadek stop loss już na zysku ustawiony, bo to jednak loteria co Grubas zdecyduje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolter_wait: Futures. Tak, na isolated tracisz tylko to co w daną pozycję wsadzisz (powyżej x20 tracisz szybciej niż powinieneś według %, bo tak sobie binance zapisał w zasadach). Na cross możesz zejść niżej na minus żeby nie stracić pozycji, margines się uzupełnia z portfela futures (spota nie ruszy).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rejuvenate: Teraz to nie ma mądrych, pierwszy spadek już od dłuższego czasu wisiał w powietrzu, ale co będzie dalej już trudniej ocenić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rejuvenate: A kit, spróbujemy takiego shita spompowanego złapać ( ͡º ͜ʖ͡º) Już 110% i standardowo stop loss na 0%. Znowu można iść spać czy tam ugotować sobie coś dobrego i na koniec sprawdzić czy + czy 0.

Ty coś tam trzymasz? Trx nawet się ładnie broni widziałem bo wiemy że pewnie trzymasz go do końca świata xD
inXe - @Rejuvenate: A kit, spróbujemy takiego shita spompowanego złapać ( ͡º ͜ʖ͡º) Ju...

źródło: comment_1631110482ujHRUQ8xntybp2hd07Vbkj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@inXe: no właśnie zdziwiony jestem zachowanie TRX... myślałem, że będzie szorował po dnie :) a ja zamknąłem longa którego postawiłem powyżej 50k na BTC i zarobiłem jakieś fryty (30$) bo stop loss się uruchomił i teraz czekam bo kupiłem kolejne NFT xD jedyne co mi gra to jeszcze dwa boty na KuCoinie po 1k$ każdy ale one tam sobie dają rade bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xMaro: Pierwsze pierwsze 2-3 miesiące traciłem systematycznie, bo chciałem się 'wstrzelić' i nawet nie ogarniałem jak działa rynek, jak działa w ogóle dźwignia i jak działają grubasy, ulica i cały ten grajdoł. Od czasu jak zacząłem myśleć głową, przestałem kierować emocjami i opanowałem chciwość to jestem systematycznie na plus - jak osiągnę mój breakpoint kasy na futures kiedy zaczynam się bać że to stracę to wrzucam to na spot albo wypłacam
  • Odpowiedz
@inXe: no i ekstra, oby jak najwięcej osób przeczytało nasze początki i jak to wygląda, bo szkoda ludzi, którzy chcą coś ugrać na szybko i tracą wszystko co przeznaczyli na zabawę w krypto. a jeszcze gorzej, jak coś więcej, niż mogą stracic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rejuvenate: NFT xD Mam nadzieję że zdążysz się tego pozbyć zanim zostaną tylko memy związane z tym ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Jak takie boty w ogóle działają? Nie boisz się ze ktoś je wydyma xD?
  • Odpowiedz
@inXe: zobaczymy z tymi NFT ale coś czuję, że te wybite w 2021 będą warte w 2022 coś tam :) szczególnie, że mam kilka unikatów... a Boty działają normalnie bo to oficjalna usługa giełdy, kupują jak spada i sprzedają jak rośnie i dzięki temu nie trzeba cały czas siedzieć i obserwować rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz