Wpis z mikrobloga

#mistererathia Ogłoszenie Zwycięzcy!

Przed Wami zwycięzca wielkiego turnieju Mister Eathia: Czarodziej Solmyr! W ostatnim pojedynku turnieju zdobył aż 1297 głosów, 183 głosami pokonując nekromantę Sandro (1114 głosów), który zajął drugie miejsce na podium. Gratulujemy!

Tłum wiwatuje, zachwycony zwycięstwem dżina. Półnagi host podaje dżinowi główną nagrodę: dwieście sztuk złota oraz Hełm Alabastrowego Jednorożca +1 do wiedzy. Upokorzony i nieco zszokowany nekromanta Sandro schodzi ze sceny pokonany. Wkrótce, kiedy dotrze do niego, że przegrał, zapewne wzniesie kościaną pięść i zagrozi dżinowi srogą zemstą. Póki co jednak wszyscy się cieszą, bo Solmyr postawił kolejkę dla każdego! Rachunek kazał wystawić Uniwersytetowi w Bracadzie. Konsekwencjami będzie się przejmował później.

Dziękuję wszystkim za te trzy miesiące zabawy, szczególnie regularnie komentującym i żywo śledzącym kolejne pojedynki turnieju. Byliście wspaniali! Dla mnie była to świetna zabawa, a także ćwiczenie kreatywności, dzięki któremu mam w głowie mnóstwo inspiracji na postaci i wątki do mojego najnowszego projektu.

@KonRafalHasa wspomniała wczoraj, że żałuje iż barbarzyńca Yog odpadł tak wcześnie. Spójrzmy więc na tabelę i powspominajmy w komentarzach nasze ulubione pojedynki. Powiedzmy dwa słowa o bohaterach, których chcielibyśmy widzieć w finale, a których w nim zabrakło. No i w końcu oddajmy wspaniałość zwycięzcy i pozachwycajmy się wdziękami Solmyra!
Pobierz Lulu_Quest - #mistererathia Ogłoszenie Zwycięzcy!

Przed Wami zwycięzca wielkiego t...
źródło: comment_1631123652XnLr8o8FKGjjz6LvDIGz7h.jpg

Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wyniku turnieju?

  • Tak 58.5% (1130)
  • Nie 30.3% (585)
  • Nie mam zdania 11.3% (218)

Oddanych głosów: 1933

  • 78