Wpis z mikrobloga

Pytanko odnośnie "Autoryzowanego serwisu" asusa vel kupa gówna która nie zezwala na wymiane pasty, a na infolinii siedzi idiota i twierdzi że temperatury w zakresie 100-105 stopni na 4900H to normalne temperatury i po osiągnięciu 105 zacznie je zbijać i nic się nie stanie, ktoś ma info gdzie znajdę ten autoryzowany serwis w Polsce ?
#pcmasterrace
  • 10
@testaccount9432 jak myślisz, skoro myślę o wymianie pasty samodzielnie i #!$%@? się że tego nie mogę zrobić, to nie próbowałem, chce żeby procek trzymał stale taktowanie na wszystkich rdzeniach przy UV czy to za pomocą ryzen controller czy AATU, taktowanie spada wraz z temperaturami, na początku użytkowania było git tempy w granicach 80° bez spadków taktowania, więc pasta zrobiła się gniotem i jest główną przyczyną, uprzedzając podstawka chłodząca nic nie da
@testaccount9432: da się zrobić zeby nie zbijało ale jak już mówiłem nie mam zamiaru bawić się w testy jakie mają być czasy stapm tdp/LFTDP/LFBD/SBTDP/VRMmax itd dlatego zmiana pasty na coś lepszego niż oni dali, dodatkowo dołożenie termopadów, a najlepszym rozwiązaniem byłoby poprawienie otworów wentylacyjnych w obudowie(nie można dokupić nigdzie)