Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie polityka #samsung z ładowarkami, o ile #apple zabrało kostkę ze swoich wszystkich #iphone to Samsung zrobił to jedynie u flagowcow a w budżetowych telefonach normalnie ją zostawił, przecież to jawne powodzenie klientowi w pysk że jak płacisz krocie za flagowca to weź dokup kostkę. Natomiast biedniejsi już mają ja w zestawie bo pewnie nie każdy kupił by wtedy telefon bez niej ¯_(ツ)_/¯

#android
  • 8
@pekak: Przecież Samsung na bieżąco usuwa reklamy. Nawet te w których nikogo nie wyśmiewają. Niemniej jednak usunięcie ładowarki z zestawu IPhone to jedna z głupszych decyzji o ile nie najgłupsza, bo w sumie ciężko wybrać najgłupszą...taki urodzaj xDD
@Herato: Samsung to debilna firma. Najpierw się śmieją z konkurencji, a potem z ciebie i cieszą się że mają takich klientów naiwnych.
Nie pierwszy raz się naciąłem na Szajsungu. Ostatni ich dobry telefon to Galaxy S2, bo wtedy jeszcze kopiowali iPhone xD
Ostatnio wziąłem takiego Galaxy Golda 3 i jeny jaki to jest szajs, nagrzane było jak patelnia, konstrukcja nieprzemyślana, wyświetlacz można zarysować paznokciem.
Że nie wspomnę że S21 ma gorszą