Wpis z mikrobloga

Mój dzisiejszy wpis satyryczny o klękaniu dla BLM ze zdjęciem Chauvina przytrzymującego kolanem Georga Floyda spadł z rowerka po tym, jak wszedł w gorące i miał +600 plusów (do momentu, aż go obserwowałem) Nie było tam żadnego przekleństwa, nic obraźliwego.

Napisałem tylko, że gest klęknięcia na kolano jest ku czci niewinnie oskarżonego Chauvina, a nie dla BLM i załączyłem fotę.

Ciekawe dlaczego spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #moderacjacontent #usa #mecz
  • 12
@Sok_Mandarynkowy:
Moderacja to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio szczerze, dosłownie masz wpisy gdzie murzynów wyzywają dla przykładu od małp, albo że sjw należy mordować, i nic z tego też nie spada, a powinno bo to promowanie nienawiści.
Twój wpis (nie wiem, jaki ale zakładam, że jest tak jak mówisz), jedynie mógł spaść, za informacja nieprawdziwa, bo ten fragment (jeśli jest tak jak napisał, że napisałeś to
Mówiłem na jakimś znalezisku i powtórzę. Uważam, że moderacja to małpy, które losowo wciskają przy zgłoszeniach. I nic z upośledzeniem nie ma wspólnego.

@Sok_Mandarynkowy: @SirSherwood:

second-degree unintentional murder, third-degree murder, and second-degree manslaughter.

Jest to jak najbardziej adekwatna kara za dokonany czyn, który na pewno nie był celowym morderstwem, co niektórzy na siłę chcieli mówić. A na pewno był przez celowe zaniedbanie czynności.

Przeciez wyrazilem tam swoje zdanie

Nie oczekuj
@wielkaberta:
Tak, zgadzam się z tym, że on nie zamordował celowo tak jak niektórzy mówią. Po prostu nie podumał i to jest odpowiednia kara. Gdyby procedowali morderstwo, to by przegrali i Chauvin był wolny.
@Sok_Mandarynkowy
Pierwsze, nie ma to znaczenia jakie jest twoje zdanie, bo realia są inne od twoich uczuć, ale jak tak teraz patrze, to na mikroblogu nie można zgłaszać informacji nieprawdziwej, więc to co napisałem w pierwszej kolejności