Wpis z mikrobloga

Z jakim wysiłkiem i z jakim umyślnym zapamiętaniem Adam Machaj stara się zaznaczać, że coś jest "nasze", a nie tylko i wyłącznie "jego". A tak to wypływa - jego kucharz. Jego lekarz. Jego generał. Jego Khmerki. Jego, jego, jego kolagen. Jak spotkacie podobnego gościa to mówcie mu to co chce usłyszeć. Inaczej w ogóle #!$%@? kątem bo mu nie pucujecie. I broń cię królewski bożku kambodżański z takim wchodzić w spółki! Spółki są bee!
I znowu to co każdy widział, tj. ZA MOJE.

Mam mieszane odczucia co do Krzycha Listonosza. Ciekawe czy chłop jest w potrzasku wyłączając ten alkoholowy. Taki Machaj na pewno nie jest osobą zdolną pomóc rodakowi za granicą. Raczej potraktuje go jako robaka, którego może wyssać z resztek białka. Przecież chłop jest mało zaradny i w jednej koszuli łazi, a do tego jakiegoś radia słucha. Kto to widział? Radio?
#raportzpanstwasrodka
denerwujesie - Z jakim wysiłkiem i z jakim umyślnym zapamiętaniem Adam Machaj stara s...
  • 6
@RaportZeSrodkaDupy: Mam go za skansen umysłowy. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale śmieszy mnie to wszystko. Co zrobić. Nie widzę nic złego w wytykaniu kompleksów, które przecież każdy posiada. Adam Machaj popełnia ten błąd, że je publikuje szerszej publiczności i na dodatek nie posiada za grosz samokrytyki. Nikogo nie słucha. Urojony typek. Miotam się pomiędzy pogardą, a współczuciem. Oglądamy, komentujemy, oceniamy bo sam się na to pisał. Niech się chłop zagoi.
@RaportZeSrodkaDupy: Prawdopodobnie tak myśli. Jego wyobrażenia wynikają z doświadczeń jakie miał ze 20 lat temu. Sam musiał się składać na jakąś pizzę w taniej budzie bo nikt normalny nie wpadłby na coś tak głupiego, musi to znać z doświadczenia.
Po życiu w biedzie, miał ten epizod podłączania się pod MW i LPR ale nawet tam pełnił jak sam opowiada jakieś funkcje biurowe bo na to żeby go gdzieś poważniej wystawili to