Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: przybijam wirtualną piątkę ( ³)
(Na marginesie, dziś zauważyłem, że ona jest tak #!$%@?, że jak ktoś napisze jej komentarz bez hejtu ale taki nie po jej myśli to zaraz zaczyna pyskówkę. Albo masz jej pisać same komplementy albo masz się "odpulać". Oczywiście większość niepochlebnych komentarzy usunięta. Trzeba mieć na serio zryty łeb, żeby siedzieć cały dzień i usuwać komentarze, które ci się nie podobają)
@Lolek1011: dla mnie tak samo. Nie wiem czy wzrósł mi poziom tolerancji przez poprzednią edycję ale nie wkurzają mnie tak jak Sid i PatOlka. A Luiza to przecież taka przyjaciółka wszystkich. Nawet jak odpadała z HP to malo jej pomnika na Zanzibarze nie postawili. Arabska księżniczka sama była 100 razy bardziej fałszywa a teraz się chwali "ekipą z 3 sezonu", że niby tacy przyjaciele. Mi w obecnej edycji najbardziej na nerwy
@Lolek1011: nawet nie jestem w stanie napisać co o nich myślę nie używając wulgaryzmów... Napiszę tylko, że szokujące
i kompletnie niezrozumiałe dla mnie jest, że one mają fanów! Nie mam pojęcia kto chce je oglądać z własnej woli i jeszcze lajkować tą nizinę umysłową jaką reprezentują.
Nurtuje mnie jeszcze co Olka w sobie ma, że 100na100 taki w niej zakochany? (Z Luizą to nawet gej nie chce udawanego związku ciągnąć, więc
@Vafik: cieszę się, że to napisałeś/napisałaś, ponieważ w końcu mogę kogoś spytać.... (szczere mnie to interesuje, nie drwię) ...... za co je lubisz? Czy jest jakiś konkretny powód np.ich poczucie humoru albo podobają ci się wizualnie?
@DailyPunch generalnie ja przeważnie mam tak, że w programach tego typu zawsze lubię "czarne charaktery", o ile w ogóle można nazwać tak te dziewczyny xD

Może poczucie humoru i to, że się cokolwiek działo w tym programie, po prostu było mi ich szkoda jak odpadały i tyle