Wpis z mikrobloga

@camos: porzuciłem razera ze względu na #!$%@? oprogramowanie. do końca nie jestem pewien jak to było z moim deathadder elite, ale mam wrażenie że zabrali jej możliwość zostawienia profilu w myszce. w efekcie świeciła cały czas na żółto, tak jak ją kiedyś skonfigurowałem.
@camos: jak na klawiaturę wydałem ~1060zł na polskie (g915 tkl) to na myszkę całe 180zł jakoś (g305) . w sumie jestem bardzo zadowolony. ale niektórzy potrzebują turbo lekkich gryzoni.
Mnie razor strasznie znięchecił tym oprogramowaniem. bez niego myszka wracała do domyślnych profili, w tym środkowy przycisk nad scrollem służył do zmiany dpi domyślnie. #!$%@? szło dostać jak się go przypadkowo wcisło podczas grania. a teraz logitech po formacie myszka trzyma domyślny
@camos: mam nagę pro i ten soft to jest trochę nieporozumienie. Wszystkiego co potrzebuję to ustawić raz bo jest pamięć profilu i potem sprawdzać baterię a masz kombajn co 'krawaty wiąże usuwa ciąże' i żre zasobów w opór. Gdyby nie to że chcę ten konkretny kształt z podparciem dla małego i serdecznego palca to bym już zamienił na co innego.
I tak jak wyżej piszą co jakiś czas myszka ma humor