Wpis z mikrobloga

Organizuje #rozdajo piekarnika, który z mojej winy stracił gwarancje. To gówno ma z pół roku i non stop jakieś awarie. Albo taka polityka firmy albo nie przewidzieli, że ktoś będzie używał piekarnika codziennie.
Piekarnik od znanej i lubianej firmy #solgaz model SP-70 DUO.

Na początku pokazywał obecność sondy, której nie miał podłączonej, następnie błąd górnego czujnika temperatury.

Dolny czujnik też nie działa prawidłowo, bo piekarnik ustawiony na 190 stopni potrafi się rozgrzać do 240 stopni albo 170. Zależy od dnia.

Gwarancja utracona, ponieważ dzieci chciały ciasto i nie mogłem go upiec, myślałem, że wystarczy kliknąć ręką w obudowę w nadziei, że jakiś lut się poprawi dlatego kilka razy #!$%@?łem pięścią i teraz nie da się go złożyć spowrotem i po tej akcji nie działa dolne oświetlenie.

Dzwoniłem do solgazu tydzień temu z prośbą o podanie modelu czujników temperatury. Do dzisiaj nie oddzwonili pomimo, że za chwile mieli to zrobić. Pisałem meila w tej sprawie to uzyskałem odpowiedź, że sami nie wiedzą jaki to rodzaj czujnika ALE WYŚLEMY PANU KOMPLET. Kompletu nie ma do dzisiaj, po telefonie z zapytaniem usłyszałem, że czekają na dostawe i za 510zł mi wyślą oba, gdzie wcześniej o kosztach mnie nie informowali. Mam wrażenie, że pracują tam debile.

Piekarnik kupiliśmy nowy, innej firmy a ten trafił do piwnicy.

Oddam za darmo, warunków jednak trzeba spełnić kilka:

1: Zamawiasz kuriera na palecie na swój koszt a ja naklejam etykiete.
2: Nie rościsz do mnie żadnych pretensji za to gówno wyprodukowane przez polską firmę, gdzie na ich stronie nawet jak dasz łapkę w dół to ona magicznie znika.
Zarzutkkake - Organizuje #rozdajo piekarnika, który z mojej winy stracił gwarancje. T...

źródło: comment_1631448784SKx4gyYIlKcvv0isMhyFVr.jpg

Pobierz
  • 10
@Zarzutkkake: I jak skończyła się historia, ktoś się skusił? #solgaz zaliczył tak spektakularny zjazd wizerunkowy, że coś takiego chyba już się nie powtórzy na tym portalu w wykonaniu żadnej firmy (mimo wszystko jednak wykopki są teraz bardziej ostrożne jeśli chodzi o reklamujące się tutaj firmy).