Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką koleżankę, co ją już trochę znam. I ona mi często opowiada jak to uprawia sex z kim popadnie bo lubi i że dla niej to zwykła przyjemna czynność a nie jakieś uczucia. Wiedziałem też że słabo jej w tym idzie, chciałaby częściej ale zbyt ładna nie była i nie miała powodzenia na tinderze. Spotkaliśmy się, wypiliśmy po piwie w parku, gadaliśmy o jakiś bzdurach i zaczęła temat że ona to by chciała ale ktoś ją tam wystawił i czuje się brzydka. To jej wyznałem uczciwie że ja to jestem prawiczkiem. Trochę się ze mnie pośmiała, ale później stwierdziła poważnie że chłopacy mają gorzej z podrywaniem. Więc jej powiedziałem że może by pomogła koledze, wszytko na jej zasadach tak by było jej przyjemnie. Jeszcze powiedziałem że to dla niej lepsza opcja od tindera, bo tam to jednego dorwie raz na miesiąc a mnie ma cały czas pod ręką. Oczywiście jak nie to nie.

Zaczęła mnie wyzywać, że co sobie myślę, że ona taka nie jest. Pomyślałem może w drugą stronę, zapytałem czy chcę ze mną chodzić. Trzeci dzień się nie odzywa.

#sex #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613c8f765fb896000a0052f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurde OPie, mogłeś zainicjować jakieś zbliżenie a nie takie propozycje... czytając to co jej powiedziałeś już przypuszczałem jaki będzie tego efekt i sie nie mylilem jak doczytałem do końca.... Taka p0lka szuka chadów lub oskarków a jak się nim nie jest to trzeba próbować zainicjować zbliżenie itp. a nie pytać w taki sposób żeby jej na chłodno dawać do zrozumienia że traktujesz ją jak ku*we xD ( ͡° ͜