Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: tutaj być może zadziałała psychologia matki i teksty typu "nie obudźcie taty bo będzie zły".
Wiele dzieci na takie coś reaguje, jak się mówi do dzicka nie rób czegoś bo nie wolno to często to olewają dopiero widmo realnych konsekwencji skutkuje.
Or
Normalna zwykła piosenka o niedźwiedziu ale ktoś na siłę szuka by się tylko #!$%@?ć.
@zapalsobiekota: „Wami” spocznij tawariszu xD nie wiem do jakiej grupy mnie przypisałeś, także ciężko mi się odnieść, po prostu bawi mnie pakowanie swoich wysrywow w miejsca kompletnie z tym wysrywem niepowiązane i o które nikt nie prosił xD to tak jak z tymi co wszędzie wrzucają coś o polityce lub covidzie, nie wiem, całe życie danej osoby się chyba kręci wobec tego tematu
@cswnk:

tawariszu


Nie wiem co to ¯\_(ツ)_/¯

pakowanie swoich wysrywow w miejsca kompletnie z tym wysrywem niepowiązane i o które nikt nie prosił


Jak będziemy czekać aż ludzie będą prosić żeby ich uświadomić to skończymy marniej niż teraz byśmy skończyli, bo i tak skończymy marnie

to tak jak z tymi co wszędzie wrzucają coś o polityce lub covidzie, nie wiem, całe życie danej osoby się chyba kręci wobec tego tematu


@
@radziuxd:

jak chcesz się wypowiadać na poziomie, który wydaje Ci się, że prezentujesz to dodaj do tej wspaniałej wiedzy jakieś lekcje języka polskiego, interpunkcją też nie błyszczysz.


Błąd, zakładasz że ja wypowiadam się na jakiś temat bo coś znaczę

Prawda: nikt nic nie znaczy i nasze znaczenie jest w naszej głowie i tylko w niej

Rozpoznanie: błąd poznawczy, mechanizm obronny wyniesiony ze szkoły (człowiek nie może mieć racji bo ma błędy
@zapalsobiekota: 1. Mówisz do mnie per Wy, ruskie tak robili.
2. Ja na przykład, gdybym chciał głosić jakieś teorie i nieść oświecenie, wolalbym to robic w stosunku do ludzi których to chociaż minimalnie interesuje. No ale ja to pewnie jakiś #!$%@? jestem xD
3. Nijak nie zabraniam Ci czegokolwiek gdziekolwiek pisać. Mam jednak prawo (zgodnie z tym co napisałeś) wyśmiewać takie spamowanie swoimi opiniami wszedzie dookoła niezależnie od tego czy w
Mówisz do mnie per Wy, ruskie tak robili.


@cswnk: Myślałem że reprezentujesz stronę, o której piszesz, złe założenie obrałem

Ja na przykład, gdybym chciał głosić jakieś teorie i nieść oświecenie, wolalbym to robic w stosunku do ludzi których to chociaż minimalnie interesuje. No ale ja to pewnie jakiś #!$%@? jestem xD


Już tutaj nie chodzi o oświecenie, nic nowego nie odkryłem, chodzi o pamięć złotej rybki ludzi i przypominanie o tym,
@zapalsobiekota: Nie reprezentuje żadnej strony, bo i o żadnej stronie się nie wypowiadam, ani o natalistach, ani o antynatalistach. Ale spoko, to założenie jestem w stanie zrozumieć patrząc na radykalność Twoich przekonań.
Co ma do tego pamięć złotej rybki? Jeżeli kogoś dana tematyka interesuje to to zapamięta, jezeli nie to nadal będzie miał to w dupie (i pewnie nawet nie przeczyta całości, nie kazdy jest masochista jak ja xD).
W dalszej
Co ma do tego pamięć złotej rybki?


@cswnk: To że ludzie nie pamiętają że życie nie jest im potrzebne?

W dalszej części widzę agresja narasta i pojawiają się jakieś ciekawe teorie co ja bym powiedział, także na mnie już pora, trzymaj się i wszystkiego dobrego.


Rzeczywiście, ale uważam że mogłoby tak być jeśli nie to się pomyliłem i tu masz rację często mnie ponosi gdy ktoś mi się wtrąca w moje
@zapalsobiekota: napisałem o depresji bo nigdy nie spotkałem się z antynatalistą który by nie był chory psychicznie. Prześledziłem profile kilku bardziej aktywnych, zawsze raz piszą o rozmnażaniu a raz o psychiatrach i lekach.

Dlatego statystycznie miałem duże szanse trafić.

Bo każdy ocenia po sobie. Człowiek bez depresji chce żyć. Mówicie, że dziecko może mieć jakieś tam problemy. No i? Ja całe życie jestem wolontariuszem w różnych miejscach, pomagałem między innymi w
@zapalsobiekota: depresja szepcze do ucha rzeczy które nie są prawdziwe i nie ma sensu ich słuchać, całkowicie wypacza obraz świata. Tak samo jak nie słucha się osoby w trakcie ataku psychozy jak mówi, że budynek się pali i trzeba uciekać, tak nie słucha się osób z aktywną depresją które mówią o bezsensie życia.
Ale jak Maryja ma takie rozkminy to wiele mówi o ojcu Jezusa.


@Jerzy_Kudelski: nie zapominajmy, że Maryja z Nazaretu, to ta, która obwieściła wracającemu z długawej delegacji mężowi, że jak go nie było, to duch święty ją "napełnił" i dlatego brzemienną jest. Józef zaś, usłyszawszy to, padł na kolana i zakrzyknął ze szczęścia, przynajmniej tak do dziś twierdzą, że to ze szczęścia było.
bo nigdy nie spotkałem się z antynatalistą który by nie był chory psychicznie


@Pierorzek: spotkałeś dużo zdrowych psychicznie antynatalistów, jestem jednym z nich, możesz sobie śledzić posty i to nic nie będzie znaczyć

Dlatego statystycznie miałem duże szanse trafić.


A propo kim ty jesteś żeby oceniać czyjąś psychikę?

Człowiek bez depresji chce żyć


Też chcę żyć, ale jest to wina tego że zaistniałem, bez zaistnienia nie było to życie nikomu do
tak nie słucha się osób z aktywną depresją które mówią o bezsensie życia


@Pierorzek: Mówię ci #!$%@?, idź do psychoterapeuty i powiedz tak: "boję się że moje życie nie ma sensu"
Ja byłem i mi powiedziała: "co z tego" czyli że to jest racja i nie da się z tym dyskutować, możesz sobie wymyślać sens ale on będzie w twoje głowie

A propo mój psychoterapeuta zachował się wg. nauki poprawnie i
@zapalsobiekota: zapomniałem sorka.

A propo kim ty jesteś żeby oceniać czyjąś psychikę?


Nie oceniam psychiki tak samo jak nie jestem okulistą. Ale gdy daltonista mówi mi, że czerwone światło jest zielone to nie zamierzam jechać.

Też chcę żyć, ale jest to wina tego że zaistniałem, bez zaistnienia nie było to życie nikomu do szczęścia potrzebne, chyba że moim rodzicom żeby się "spełnili" a teraz i tak siadają psychicznie bo są już
Nie oceniam psychiki tak samo jak nie jestem okulistą. Ale gdy daltonista mówi mi, że czerwone światło jest zielone to nie zamierzam jechać.


@Pierorzek: to co w takim razie ty oceniasz? Argument z daltonistą jest powiązany z tym z czym piszemy, jak udowodnisz daltoniście że on źle postrzega kolory? Gdyby nie to że większość ludzi postrzega "dobrze" kolory daltonista nie wiedziałby ani nikt inny że postrzega źle kolory, ale jak udowodnić