Wpis z mikrobloga

@karololo nowe budownictwo czy remont? Sprawdź piony na ścianach, jeśli jest oczko to powinien kłaść na grzebień, na placki kładziesz przy dużych nierównościach powierzchni ale i tak zazwyczaj się wyrównuje przed kładzeniem i wtedy na gruby grzebień ewentualnie podwujny się robi, słabo to wygląda ¯_(ツ)_/¯
@karololo: kur*a kto panu tak spierdo*ił! A tak na serio to tak jak poprzednicy - niezgodne ze sztuką. U mnie tak samo „fachowcy” kładli. Jak zobaczyłam to załamałam się… Je*bali się z łazienką strasznie, aż mi się cierpliwość wyczerpała. Koniec końców wylewkę samopoziomującą, kafelki na podłodze i na ścianie kładliśmy z mężem sami. O wiele lepiej niż kuźwa na trzy placki w łazience
@karololo ogólnie płytki powinno układać się tak że smarujesz grzebieniem płytkę i ściągasz oraz ścianę . To co tu widać to też sposób na placki. Czasami się tak robi jak jest krzywa ściana no ucieka pion. Niestety u siebie też tak musiałem robić bo w pewnym momencie ściana uciekała i na górze przy suficie mam na placki jak na twoim zdjęciu.nie powinno się tak robić tym bardziej że zapłaciłeś . Jeśli gość