Wpis z mikrobloga

Srogie piguły łykacie, Lewaki xD Niezła inba się odwala w #poznan w związku z zlicytowaniem budynku, w którym mieści się Skłot "Rozbrat".

Już pominę fakt, że okupujecie cudzą własność. Ale żeby malować po nowopowstałych apartamentach "DEWELOPERZY WON!" albo "zlikwidować Darex!!" (prywatna firma XD) jako sprzeciw wobec "prywatyzacji Poznania" to jedno wielkie IKSDE.

Jak chcecie mieć skłot, to kupcie działkę budowlaną i zbudujcie sobie własny budynek, ewentualnie wykupcie ten, w którym mieliście te metę. Ale to pewnie dla was za trudne, bo łatwiej #!$%@?ć istniejącą już nieruchomość xDD

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki #niebieskiepaski
źródło: comment_1631612151vuCo9EJye05XR9Eg3zv9Hj.jpg
  • 64
@LokalnaPatologia: Tylko, ze kościół to dominująca religia w tym kraju i ktoś im to oddaje z własnej woli. Nie wiem czy masz świadomość ale ksiądz nie wchodzi z ministrantami do opuszczonych budynków i nie robi z nich kościołów nielegalnie xD. No ale skąd mógłbyś to wiedzieć, przecież musiałeś wtrącić tutaj kościół bo to temat na czasie i #!$%@? z tym, ze nie ma to nic wspólnego z zaistniała sytuacja, ważne żeby
@MartinoBlankuleto: Skąd takie bajki o 10% ? Zwrot majątku rzekomo zrabowanego a sprzedaż innych gruntów z bonifikatą nawet 98% to są dwie różne sprawy.
Nie ma zgody co do tego czy Państwo zwróciło już za dużo, za mało czy dosyć.
Ale to, że samorządy sprzedają kościołowi działki które nigdy do niego nie należały za bezcen to zupełnie inny problem.
Natomiast mówienie, że nie zwrócono nawet 10% to bezczelne kłamstwo !
@2cool2beAgod Średnio mnie obchodzi która religia jest dominującą w tym kraju, jak chcesz to możesz oddać im swoje mieszkanie z własnej woli, a nie tereny i zabudowę miejską. Tak, temat jest na czasie od wielu lat ale mądrzejsze o tym nie wspomnieć, co nie xD ? Lepiej pakuj się pod sukienkę prałata to może coś ci odpali za posługę, #!$%@? tak zaszczutego przez religię narodu w Europie drugiego chyba nie ma.
@Sok_Mandarynkowy:
I bardzo dobrze, biedny deweloper pewnie juz ciagnie koniec z koncem bo jakies biedaki mu sie osiedlily w budynku, nie bedzie mogl wyzyskiwac ludzi na wynajem o nie. Chlip chlip biedny deweloper. 63% budynkow mieszkalnych w Wiedniu jest socjalnych i jest zajebiscie, tez tak powinno byc w Polsce, ale niestety mamy grono duze lizania butów bogatym (najczesciej biedacy to robia niestety).
Poza tym deweloperka to inwestycja obciazona ryzykiem jak kazda
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@huudyy:

Tylko ze tym ludziom nie chodzi o mieszkanie za darmo, tylko o zmiany systemowe. Dlatego targetuja deweloperow a nie biedaczków takich jak ja.

@Gregory960: To czemu nie okupują osiedli developerskich albo budów owych tylko zawsze jakiś ruiny? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@LokalnaPatologia: Nie wiem czy masz świadomość ale ksiądz nie wchodzi z ministrantami do opuszczonych budynków i nie robi z nich kościołów nielegalnie xD.


@2cool2beAgod nie wiem czy wiesz ale kościóły bardzo często powstają na nowych osiedlach gdzie mieszkańcy wcale ich nie chcą. Wnioskują o żłobek, przedszkole itp. Ale nie, kościół i jego koneksje mają pierwszeństwo w tym kraju.
@Korax Owszem, można a nawet powinno się jednak mi chodzi o to że ludzie wobec prawdziwych problemów są bezradni jak ministrant na plebani i próbują swoją flustrację spowodowaną niemocą skierować na problem który jest marginalny i nie ma praktycznie wpływu na życie w tym państwie. To samo dzieje się z tą całą ideologią LPG, wyszło kilku cudaków na ulicę z tęczowymi flagami to każdy szabelką w dłoń i dawaj hurrra na nich,