Wpis z mikrobloga

@wfd: tak szczerze? Wcale

Instruktor mega gasi zapędy kierowcy w tego typu prezentach. Nawet za bardzo nie pociśniesz ani poupalasz do odciny, to zwykły przejazd trochę szybciej jak po bułki do sklepu byle tylko nie zużyć opon, hamulców ani dokręcić silnika do czerwonego pola

Większość z tych którzy z tego korzystali jest zawiedziona
@Atreyu hmm, to ja jeździłem Gallardo i KTM x-bow i wręcz przeciwnie. Instruktor kazał mi auta mi mocniej dociskać, aby był fun.

@wfd polecam właśnie KTM X-bow. Coś zupełnie innego. Lambo przy tym to "zwykle auto". Mega fajna zabawka
@Atreyu: Akurat niema co się dziwić biorąc pod uwagę kto kupuję takie usługi, osoby zainteresowane normalną jazdą mające doświadczenie na torze, chociażby na Nürburgringu będą zadowolone z poziomu usług wypożyczalni, jednak cena i koszty ubezpieczenia będą również na odpowiednim poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Golfinho: Polecam stare bolidy F3 oraz F2000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wfd: @Atreyu: jedziesz na ring, bierzesz lekkiego swifta bez instruktora za 220€ + 30€ za każde okrążenie i latasz jak #!$%@?. Taki mały #!$%@? sprawia więcej frajdy niż sportowe auta. Lub Ringtaxi, tam wsiadasz jako cwaniaczek a wysiadasz z podkulonym ogonem jak gościu wpada w zakręt M5 przy 270kmh
a wysiadasz z podkulonym ogonem jak gościu wpada w zakręt M5 przy 270kmh


@bruhh: w który dokładnie zakret na 'Ringu wchodzi się z taką prędkością (albo chociaż wychodzi z taką)?

takich rzeczy to pan nawet w grze nie zrobisz